kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby

• 18.3.2014  20:46

Kdyby se měla hodnotit jen vizuální stylizace a efekty, tak bych dal jasných 5*, jenže o tom to není. Vážně si nemůžu vybavit další věc, která by mě na filmu zaujala, hromada debilních konverzací a k tomu primitivní děj a nepříjemné postavy. Dokonce i Idris Elba zklamal, hold když vám daj dost peněz, tak neodmítnete i kravinu jako je tohle. Příběh byl takovej o ničem, ale abych jenom neprudil, tak musím říct, že ta akce taky nebyla špatná, děj docela utíkal a 132 minut uteklo jako voda... Dávám slabý 3* a to jsem ještě hodně hodnej, protože ten konec byl tak nechutně sladkej, až se mi z toho chtělo zvracet.

• 18.3.2014  15:58
    Kameňák 4 (2013)

Na jednu stranu chápu, že má tenhle šit 20% možná si nezaslouží ani to, ale je vtipný, jak na to vesele všichni pořád koukaj, dokonce za to platí prachy v kině. Nechápu lidi, co dali odpad všem kameňákům a prostě se kouknou i na tu čtyřku, buď chtěli spálit pár mozkovejch buněk, nebo na to koukali jen z důvodu aby tomu mohli ten odpad dát a neměli černý svědomí, že to neviděli... Plus samozřejmě hromada lidí to ani neviděla a rovnou tam hází odpad, což je taky ubohost. Tenhle film je určitě největší sračka, a proto ho nikdy neuvidím a taky nebudu hodnotit.

• 17.3.2014  17:25
    Salton Sea (2002)

Film je to zajímavej, ale pořád mi tam něco vadilo, Jde o to, že se hrozně nepovedl výběr herců do rolí, fakt Vala nemusím a musím říct, že mi vadil dost i tady, prostě jsem mu nevěřil ani slovo, neudělal jsem si k němu pouto, což je u tohoto typu filmů dost podstatný. Jeho obličejový výrazy jsou strašně falešný a jde to vidět. Hlavní záporák s umělým nosem byl hrozně naspeedovanej a až moc přehrával, ale to všechno bych mohl nějak překousnout, kdyby ten děj byl nějak extra dobrý, ale spíš mi to přišlo hrozně překombinovaný a navíc konec stojí vážně za hovno. Nechápu, jak můžou vždycky koncem tak posrat celej film. Takže pro mě jen průměrný film o drogách, na který za chvíli zapomenu.

• 15.3.2014  14:06

A takovej nádhernej vztah mezi tatínkem a dcerkou to byl :D Tohle je dobře úchynej film, skvěle podaný příběh o tak trochu jiné rodince. Pomučeníčko bylo luxusní, někdy mě to zabolelo i za Brenta. 84 minut je úžasnej čas, není to zbytečně natahovaný, takže to nenudí a baví to celou dobu filmu. Konec je dost vyhrocenej, což je jedině dobře, takovej film jsem hledal, nikdy jsem nečekal, že něco takovýho naservírují zrovna v Austrálii, ale mýlil jsem se, vážně boží film, nemám tomu co vytknout.

• 14.3.2014  19:32

Skvělá komedie u které jsem se bavil od začátku do konce, nebylo to vůbec trapný, a i když ten nápad je fakt nereálnej, tak se musí ocenit, že vymyslet něco novýho je v týhle době už dost těžký. Vince Vaughn zahrál skvělej chlápka, o kterým si myslíte, že jen rozhazuje peníze a na všechny kašle, ale pak se to začne celé obracet a končí to klasickým happyendem, ale tady mi to ani vůbec nevadilo. Fakt povedená komedie, bavila mě od začátku do konce.

• 10.3.2014  16:42

Velký zklamání, Oggyho a šváby (škodíky) miluju, seriál jsem fakt zbožňoval od malička, ale film se moc nepovedl. Ty jednotlivý příběhy jsou dost nudný a hlavně to celé postrádá vtip, u některých scének jsem koukal i na mobil, jestli už nebude konec, protože to vážně strašně nudilo, jako seriál to je pecka, jako film to je takovej průměr, když budu hodnej, 3* dávám jen z nostalgie, ale seriálu to nesahá ani po kotníky.

• 2.3.2014  01:07

Konečně pořádný film se starejma páprdama! Poslední dobou se strašně snaží všichni vydělat na starších hercích a točí filmy plné nostalgie, bohužel je to většinou dost o ničem a jsou to spíše průměrné filmy, ale to neplatí o Grudge Match. Marně jsem hledal záminku, proč nedat plný počet, čekal jsem na konec, který mi většinou film zkazí, ale nekonalo se nic, konec sice úplně nepotěšil, ale šlo o typický konec, který ani neurazil. Navíc poslední dvě scénky mezi titulky jsou naprosto dokonalý! :D Jinak Stallone a De Niro jsou perfektní, skvěle zvládli i choreografii boje a závěrečný zápas je epický a radši jsem ani netypoval kdo by mohl vyhrát. Víc jsem ale fandil De Nirovi,kterej byl celou dobu na ránu, ale nějak jsem si ho oblíbil. Je to celé pojatý hlavně komediálně, ale dramatické momenty tam jsou naprosto skvěle vsazené a docela u nich i ztuhne úsměv na rtech. Konečně film který nevsází jen na opotřebovaná jména, ale zaujme i příběhem a vedlejšími postavami, který jsou taky skvělý, i ten negřík Kevin Hart mě vážně bavil, jeho obličejové hraní je dokonalí. 90%

• 28.2.2014  00:03

Musí se ocenit to, že Španělé umí natočit kvalitně graficky zpracovaný animák, jenže tím to asi končí. Ono to není úplně nejhorší, jen se snaží až moc hrát na komediální stránku a to jim nejde. Jinak je to klasický animák pro děcka, nic co by vybočovalo, prostě přímí děj, který se nedá zkazit, ale už ani nepotěší.

• 27.2.2014  23:22
    Památkáři (2014)

Co to bylo za krávu na tý projekci?! Celou dobu jsem doufal, že jí někdo ustřelí hlavu, ten smích se nedal vydržet, ještě když ten film nebyl vůbec vtipnej.... Největší zklamání roku, takový obsazení a hovno z toho... Film má obrovský mezery ve scénáři, vtipy jsou strašně trapný a prvoplánoví, víc nepovedených vtipů jsem ve filmu snad ještě neviděl. Navíc jsem se už po 30 minutách koukal na mobil, jestli už nebude konec. Strašná nuda, nevyužitý herci a celý to bylo strašně laciný a nedotažený.... Sorry nemám extra vztah k umění, takže když tam vyndali ohořelej rám Picassa nebo co to bylo, tak jsem ani tu slzičku neuronil... No hnus, co vám budu povídat.

• 27.2.2014  00:21

Oukej, nevím co jste čekali, ale zrovna tuhle parodii bych odpady nezasypával. Joo není to nejvtipnější, ale zase je tu nejmíň trapných momentů, co se parodií týče. Párkrát jsem se zasmál a skoro vůbec jsem se nechtěl u tý parodie zabít, takže pro mě je to úspěch. Asi bych dal jen 2*, ale 29%? To si fakt nezaslouží, jsou o hodně horší parodie, jako například nové Scary movie, tohle je o několik stupňů nad ním, i když tu tvůrci úplně serou na děj a je tam hromada nelogičností, prostě parodie jak má být, jen není tak strašně trapná jako ty ostatní.

• 26.2.2014  14:55
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

Nechápu, jak se mohl tenhle seriál natáčet celých 214 dílů, já asi nemám cit, pro tyhle starý sračky, stejně jako Star Trek mě i Stargate úplně obešlo, vždy když to dávali v televizi, tak jsem přepínal program a doteď na to mám alergii, nesnášim ty postavy tam, ty odporný efekty a "příběh"... Nelibí se mi na tom nic, nechápu, že může mít taková blbost tolik fanoušků po celém světě...

• 25.2.2014  19:45

600 hodnocení, to to ale utíká, no nic, tak k filmu. Filmu strašně pomohlo to, že už se nebere tolik jako film pro teenagery. Jo pořád tam jsou nějaké náznaky ale už to není prvoplánová romance kde víte kdo přežije a kdo je ten největší zloduch. Sice si pořád myslím, že Jennifer je jen nafoukaná kráva, kterou všichni zbožňují naprosto zbytečně, ale nemůžu říct, že by mi v Hunger games nějak vadila. Příběh je zajímavej a nenudí, celé dvě a půl hodiny jsem se nenudila zajímalo mě, kdo kdy umře. Plus krásné efekty a prostě mě to celý bavilo. Jen škoda křiku Jennifer, kterej mě vážně sral, naštěstí byl hlavně ze začátku. Jo a boj v aréně začíná až v hodině třicet, takže víc jak polovinu filmu se řeší úplně něco jinýho, ale to jen tak na okraj. 75%

• 19.2.2014  22:49

1 800 hodnocení a já kouknu zrovna na tokovou blbost. Začnu plusy, který tu jsou tři. První je Katrina Bowden, která sice neumí tak skvěle hrát, ale je krásná a v tomhle filmu byla jediná, na kterou se dalo koukat. Druhý plus je to, že film nenudí, krátká stopáž uteče rychle a nakonec třetí plus je konečná řežba. Ono pár brutálních efektů je hezkých, ale to nestačí. I když tu byli pozitiva, tak je pro mě ten film strašně zbytečnej, Nic novýho nevymyslel a celý je to strašně béčkový. Paz de blabla je nechutná, odporná "herečka" která by snad nemohla hrát ani v pornu, obsadili snad tu nejhnusnější a nejhůř hrající herečku, kterou našli, pro ní by měli být filmy od Asylumu vrchol slávy. Celý film mě tam srala, jak její mluva, tak její ksicht a prostě všechno. Docela jsem se na film těšil, nečekal jsem nic božího, ale alespoň na ten průměr se to mohlo vyšplhat, bohužel to celé shazuje Paz. 50%

• 19.2.2014  20:49
    Cvoci v akci (TV pořad) (2007)

Jak jsem tomu mohl dát 2*? Když se zpětně ohlížím, tak to byla ta největší sračka, kterou jsem kdy na prima cool viděl, ještě že to moc dlouho nevydrželo. Strašně nepříjemný "herci" a debilní kecy, prostě hnus.

• 19.2.2014  20:40
    Děti (2008)

Úžasnej horor s malými vraždícími dětmi. Silně nereálná zápletka, ale komu to vadí, když tam děcka řežou dospělý? Má to dokonce dobrou atmosféru a je to celé dobře vymyšlené, nečekaně se mi to dost líbilo a dokonce si pamatuju i nějaké scény, a to jsem film viděl před sto lety. Už jen to je ukázka kvality.

• 10.2.2014  22:11

Úžasná psychologická hra, kde netušíte, kdo je hodnej a kdo zlej, kdo co hraje a jak se to všechno vyvine. Film mě bavil od začátku do konce, je sranda myslet si, že víte kdo je kdo a chvíli na to čumíte jak debil, protože jste se totálně spletl a to se stane za film asi 4 krát, možná víckrát. Film se zdá hrozně zmatenej, ale všechno do sebe nádherně zapadá a nakonec z toho vypadne něco úžasného. Rooney Mara hrála naprosto úžasně a nejspíš kouknu na víc jejich filmů, jedna z mála hereček, která má takové přirozené kouzlo a uvěříte jí všechno co její postava řekne. Jediná chyba byla obsazení Catherine, která se mi do filmu vůbec nehodila. Dalo by se na její roli sehnat milion lepších hereček, které by zahráli líp její postavu. Je to škoda, jinak bych šel na 5*, ale i tak, rozhodně stojí za shlédnutí. 85%

• 8.2.2014  20:38

Strašně těžce stravitelný film, já věděl, proč jsem se mu tak dlouho vyhýbal. Vůbec se nedivím lidem, co tomu dali odpad nebo film zkritizovali, tohle ani nemá být film pro všechny, dá se říct, že je to takovej fetyšistickej film plnej světýlek a halucinací, a mě se to líbilo. Má to tak úžasnej vizuál, že mě to pohltilo a já jen čuměl skoro tři hodiny na totální výplach mozku. I když mě ze začátku strašně sralo mrkání Oskara, tak musím přiznat, že to bylo naprosto úžasně vymyšlené a dotažené do detailů. Tenhle film budu ještě dlouho vstřebávat a obdivuju všechny, kdo na film koukli víckrát než jednou, já bych to znova asi nedal. Jo a skoro bych zapomněl na úvodní titulky, který jsou prostě boží! 85% ( má to nudnější části, jinak bych šel na 5*)

• 6.2.2014  21:05

Lidi jdou klasicky na 1* a přitom si to tenhle film vůbec nezaslouží. On si přímo říká o ten odpad, když se kouknete na příběh a český název tomu moc nepomáhá. Já musím říct, že jsem se dost bavil. Vtipné momenty nastaly a trapností tam bylo minimum, až jsem se tomu sám divil. K tomu se přidali slibný herci, který tuhle komedii ještě povýšili. Mluvím hlavně o Jessice Szohr (Piraňa 3D) a Lukovi Pasqualino (Skins... chudák, to moc daleko nedopracoval, přitom potenciál má) Jessica byla zatraceně sexy a Luke hrál strašnýho kreténa, ale oba to hráli skvěle. Konec už vypadal na klasický love story, ale pak se něco stalo a poslední scéna to totálně zabila :D Silné 3* Možná tomu časem přihodím tu 4*, fakt to není taková kravina.

• 5.2.2014  21:13

Tak tohle mě zklamalo. Strašná nuda od začátku do konce, možná to je i tím, že jsem před tím vidět Triangle, který je o hodně líp natočen, zahrán a ukončen, prostě všechno je lepší. Karra by se hodil spíš do nějaké komedie, ale né do hororu, zahrál to úplně strašně, ale to nebylo to nejhorší. Ten film je prostě totálně nesmyslnej, hlavní hrdina dělá naprostý píčoviny a prvních 60 minut je prostě jeden velkej nesmysl. Pak se to snaží dohnat koncem, který není tak špatný, ale rozhodně film nevytáhne nahoru. Takže nakonec jsem viděl jen film s dobrým nápadem, ale špatným provedením. Jestli chcete vidět film s časovými linkami, který je promakaný do posledního detailu, tak si pusťte Triangle, né Timecrimes. Dal bych 2*, ale tahle blbost má víc procent než Triangle a to je strašně nefér.

• 4.2.2014  22:09
    Bratři (2009)

Celej den přemýšlím jak tenhle úžasný film okomentovat, tohle se prostě musí vidět. Nebudu řikat, že Jake a Natalie hráli božsky, protože to je klasika a už je to takový trapný je zmiňovat v každém filmu. Všechno bylo skvělý, ale je tu jedna věc, která mě překvapila nejvíc, a to byl výkon Tobeyho Maguire. Nikdy bych ho netypoval na tak vážnou a drsnou postavu, jako je Sam. Konečně ukázal co v něm je, ve spider manovi to moc vidět nešlo. Ze začátku otcův miláček a voják a ke konci se to trochu zvrhne.Umí zahrát jak psychouše, tak normálního klasickýho manžela od rodiny, hrozně u mě stoupl. Další věc je příběh, který je dokonalí od začátku do konce. Jde tu vidět co člověk udělá aby přežil a jak někoho taková situace sežere za živa. Celý film jsem nevěděl co se stane za 5 min a jak bude děj probíhat dál, strašně jsem si ten film užil a zaslouží s 5*.

• 3.2.2014  18:05

Skvělej, vtipnej animák, s hromadou úžasných situací. Hlavně začáteční hledání kulky a přestřelka na konci jsou skvělý nereálný situace. Dost pobavilo 85%

• 2.2.2014  19:40

Co jsem to zase viděl? Takovej ten film, který má být horor, ale je to komedie s hromadou krve. Vybuchující hlavy byli hezký, ale mohli to občas trochu pozměnit. Když se hodinu a půl koukáte na lidi o kterých nevíte nic a je vám úplně jedno co se s nimi stane, tak vás to po chvíli přestane bavit. Natočený to je strašně a herci jsou taky na hovno a přesto to není odpadový film, některé hlášky jsou fakt vydařený a ke konci to začne být zajímavý, hlavně hádka hluchých nebo poskakování po trávě na konci filmu bylo podařené. Takže jedna hvězda za vtipné momenty (i když nebyli úmyslné) a druhá za tu hromadu krve, kterou vážně nešetřili. Jinak konec nepotěší, ale ani neurazí.50%

• 2.2.2014  13:40

Jupí další film, u kterýho se projeví inteligence zdejší komunity. Sorry ale koukat na film se Stathamem a čekat inteligentní thriller je demence vás a né toho filmu. Bylo jasný že se zase vyrojí lidi, kteří budou říkat jak je primitivní děj a že je Statham jako terminátor.... Ano, nečekaně to tak je, protože to je klasický Stathamovský film, nečekejte nic jinýho než akci,výbuchy a Stathamův kamenej výraz. I když tady občas přidá i úsměv. James Franco hraje záporáka a docela mu to šlo. Jen mě překvapilo že tak málo přehrával, normálně používá grimasy každou chvíli, ale tady se držel a zahrál to docela přesvědčivě, pro mě to je škoda, čekal jsem klasické přehrávání. No tak abych to shrnul, je to klasický Stathamův film, nečekejte kvalitní příběh, nedostanete ho. Dostanete hromadu akce a Stathama, kterýho nemůže nic zabít. Já se bavil, nebudu hledat chyby jako tady kolegové, nemá to cenu, nejsem svině abych se koukl na film jen kvůli tomu, abych ho mohl potom kritizovat.

• 1.2.2014  19:00

Další film, který měl obrovský potenciál, ale byl totálně posrán. Teda alespoň podle mě, vůbec se mi to nelíbilo a tak trochu mě to obešlo. Jediný pozitivum je to krásný pomučeníčko letlampou, lámání prstíčků a tak dále, jenže to je tak všechno. Já čekal hlášky a brutální černou komedii. Zaznamenal jsem za celou dobu jeden vtip u kterého jsem se zasmál, jinak to bylo spíše nudný, než abych se do filmu zažral. K tomu to vykrádá ostatní filmy a většinu scén a celej ten nápad jsem už někde viděl, prostě nuda, která si nezaslouží být v červených číslech.

• 1.2.2014  18:53

Když jsem byl menší, tak jsem Scary movie miloval a měl jsem nejradši první tři díly, ale když jsem si dal tenhle víkend maraton Scary movie, tak jsem zjistil, že většina vtipů je jen trapná a už jsem se skoro vůbec nesmál. U jedničky a dvojky to bylo ještě snesitelný a alespoň jsem si pamatoval některé scény a zavzpomínal na staré časy, jenže u trojky tohle nenastalo. Zjistil jsem, že si jí skoro nepamatuju a není tam jediná scéna, která stojí za zapamatování. Škoda že to začalo tak rychle upadat a skončilo to až u pátého odpadového dílu.

• 31.1.2014  16:13
    Dealer (2012)

Aneb jak udělat z Dánského skvostu komerční sračku a průměrný krimi. To mě zase jednou nasral remake. Když už dělám remake nějakého filmu, tak se snažím, aby si udržel kvalitu a nenarvu do toho první herce, který uvidím na ulici. Dánský Pusher se může pyšnit skvělou kamerou, úžasnými hereckými výkony a brilantním dějem o posraným kšeftu. Z toho všeho tu zbyl jen ten děje, který je okopírovaný fakt dokonale, což je dobře pro někoho kdo neviděl originál ,ale mě to fakt nezaujalo, mohli si vymyslet něco svého, né kopírovat celé věty a situace. Nevím, jsem do toho, že mě to chytne tak jako originál a věřil jsem, že to nebude tak hrozné, bohužel to špatné je. Nejvíce mě nasrala asi ta kamera, teď to vypadá jako každá druhá krimi, která se ničím neliší.

• 31.1.2014  13:53
    United (TV film) (2011)

Film který překvapí svým pojetím, a i když je o fotbale, tak se tam neobjeví ani jeden fotbalový zápas. Je to pojaté z hlediska hráčů a trenérů, kteří sestavily tým, o kterým si všichni mysleli, že nic nedokáže, ale oni dokázali dobýt svět. Většina Anglie je milovala, ale přišla na to až moc pozdě. Úžasné drama s O'Connellem v hlavní roli. On hrát prostě umí, věřím mu ty emoce a výraz v obličeji. Je úžasné, jak se Manchester za tak krátkou dobu zformoval a chvíli na to byl zase jeden z nejlepších celků ligy. Byli to krásný časy, když se fotbal hrál pro zábavu a nadšení ze hry, teď už jde jen o prachy. Manchester nemusím, ale za tohle si zaslouží úctu. Je to skvělé drama BBC ani jiné neumí, jen ten začátek mi přišel nudnější, proto nejdu až na 5*, ale určitě to stojí za shlédnutí. 85%

• 29.1.2014  19:45
    Temný obraz (2006)

Kecy o tom, že to nemuselo být animovaný, nebo že to bylo moc ukecaný si nechte. Když chcete koukat na normální film, rozhodně si nepouštějte Temný obraz. Animace je naprosto úžasná a do filmu se ukázkově hodí a doplňuje to děj. Nemusí být přidaný nějaký extra efekty, protože jsou zanimovaný a vypadá to božsky. Herci krásně přehrávají a tím dodávají sílu jejich feťáckým postavám. Keanu Reeves hrál dobře hlavní roli, ale nejvíc mě překvapil Robert Downey Jr. který zahrál ukázkovýho feťáka a hajzla, jeho grimasy byli ukázkové. Joo film byl možná ukecanější, ale naprosto to filmu sedlo a byli tu scény, u kterých jsem se zasmál a scény u kterých jsem nechápal co se děje. Příběh je dost zamotaný a vypadá to, že každej podráží někoho, nikdo neví kdo je kdo a to je taky jeden z faktorů, kvůli kterým jsem přemýšlel nad plným počtem. Nakonec jdu ale "jen" na 4*, protože se mi klasicky nezdál konec. Já nevím co proti těm koncům mám, ale vždycky mi to akorát posere film. 85%

• 29.1.2014  16:52
    Metalocalypse (TV seriál) (2006)

Tak jsem se konečně koukl na Metalocalypse a musím říct, že jsem dost zklamanej. Nějaký písničky ujdou, ale většina je blití do mikrofonu a celé mi to přišlo takový průměrný. Jde o to, že jsem čekal pořádnou řežbu plnou hlášek a skvělých charakterů, ale nic z toho jsem nedostal. Byl zázrak, když jsem se zasmál jednou. Nadsázka tam je znát a někdy pobaví, ale prostě mě to zklamalo, čekal jsem něco lepšího.

• 29.1.2014  15:42

Metallicu uznávám, ale nikdy jsem je neposlouchal. A přesto jsem znal všechny songy, který tam hráli. Prostě je to klasika, kterou znají skoro všichni a ani o tom neví. Ze začátku to vypadalo zajímavě, i ten příběh daný do koncertu, ale pořád se to bralo jen jako koncert, protože příběh v tom moc roli nehrál. Musím uznat, že Mettalica má úžasnou schopnost vyplnit obří pódium, což by jiná kapela sotva dokázala. Hodně jim u toho pomohla naprosto úžasně sestavená choreografie pohybů na pódiu a vestavěných vychytávek, kterých tam bylo víc než dost. Jediné zklamání bylo z toho konce, když už tam ten příběh dali, tak ho mohli alespoň pořádně zakončit. Přišlo mi, jakoby to měli celé naplánované a konec prostě nedomysleli a už nevěděli jak ho zasadit do sledu písniček. Ve 3D to mohlo být boží, protože minispoiler: stavba a pád sochy nebo zničení pódia mohlo vypadat ještě epičtěji. Já jsem spokojenej, skvělej koncert s malým příběhem uvnitř. 80%