Agatha Christie's Poirot - Opona - Poirotův poslední případ (2013) (epizoda)

Bohužel je poslední řada příběhů tak překombinovaná, až je z toho paskvil. Což je velká vada předlohy, prostě Agatha mlela z posledního, až domlela. A pohled na zestárlé hrdiny je vskutku smutný, ač logický ze samé podstaty života.

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Mírně slabší než jednička, přesto špička. Má to vtip, říz a trochu dospělosti. Jen mi není jasné, jak ten zloduch toho alfu vlastně ovládal? Rozhodně se těším na pokračování. (Moc bych se divila, kdyby nebylo).

Grace, kněžna monacká (2014)

Po několika letech manželství a několika dětech se velká filmová diva rohodne dospět a začít hrát roli kněžny, což se musí nejdřív naučit. Velmi umělé prolínání životní krize (??!!) a ohrožení státnosti zbytečného pidistátu s trochou intrik.

Havran (2012)

Horrorová pseudo-historická krimi pro začátečníky.

Hostitel (2013)

Tak absurdní, až komické. Příběh připomíná svým stylem knihy Heinleina, takový ten americký pionýrský duch a bojovno-mírová nálada proti emzáckým agresorům s úsměvnými představami o zásobování rebelského obyvatelstva. Obrovské logické černé díry, celkem mě to ale fascinovalo až do konce a svou blbostí nesmírně bavilo.

Andělé a démoni (2009)

Běhavo-ukecaný film. O každém vodítku se nejprve radostně podiskutuje, nehledě na to, že za tu hodinku, co na to mají, by nestačili ani dojet policajti na místo činu. Působí velmi nevěrohodně a několik konců po sobě požitku také nepřidá.

Crows Zero (2007)

Směšná stylizace japonských puberťáků do evropsko-amerického stylu, samý takový pidi-elvis, jeden z nich se má prosadit, aby dokázal, jaký je macho bitkař. Vlastně se pořád blbě čumí a vedou se silácké kecy, proloženo jakýmisi bitkami. Nuda na druhou.

Riddick: Temná hrozba (2004) odpad!

Kreslená postavička Riddicka s dabovaným hlasem Vina Diesela svádí jednu bitku za druhou s dalšími kreslenými postavičkami, do čehož kňučí bezpohlavní postavička snad budoucí krasavice. Aspoň to dlouho netrvá. (Jen pro skalní fanoušky)