Piráti na vlnách (2009)

Paradni jizda na vlnach Rock Radia. Anglicky humor se nezapre a taktez paradni herecke kousky od vsech zucastnenych. Pohodovy a vtipny pribeh, ktery ve svem nadhledu a uvolnene atmosfere nedovoli divakovi sebemensi zapochybovani o tom ze by to snad melo spatne skoncit. A ten mega srdcervouci naivni konec je presne to co divak chce od tohoto typu filmu a musi byt jenom rad, ze si koupil listky do kina prave na tenhle film.

Drak přichází (1973)

Stale pretrvava charizma Bruce Leeho. Ale to je vsechno. Tentokrate do pribehu zasahl agent "suche martiny - protrepat, nemichat" a to uz je hrebicek do rakve uz tak smesnemu pribehu.

Chuť lásky (2007)

Morgan je proste klasa. Dodava filmu takovou tu vznesenost a noblesu. To ostatni je nuda. Tuny zivotniho moudra v neprilis zajimavem obalu.

Téměř dokonalý zločin (2000)

Nikterak zavratnou zapletku dokonale nahrazuje husta atmosfera s vybrousenyma charakterama hlavnich person filmu. A to jsou asi ta hlavni deviza tohoto snimku, ve kterem pan Raimi nezapre Hitchcockovskou skolu.

Odplata (1999)

Vzdy elegantni Mel Gibson ve svizne akcni strilecce. Chytre a jednoduche a predevsim strasne ucelne.

Sexmise (1983)

Zajimavy pribeh. Dokazu si ho velmi barvite predstavit.

Nekonečná pařba (2003) odpad!

chaoooos, chaoooos. Pomooooc. Vsechno bylo tak uzasne vtipny az jsem se pocural do zehlicky.

Veřejný nepřítel č. 1 (2008)

Richet toho mel hodne co rict a bohuzel se mu to do 110 minut neveslo. Proto nam pribeh poskakuje dost nepravidelne, nektere obdobi nam prolitne rychleji nez prujem. Pribeh ovsem stoji zato a ja uz se nemuzu dockat dvojky.

Happy End (1967)

Velice zajimavy experiment. Kloboucek dolu pred scenaristou. Napsat totiz scenar, aby daval smysl (a dokonce byl i vtipny) i v retrospektive, no to je kauf.

Černá kočka, bílý kocour (1998)

Bohuzel tohle me minulo. Ne kazdy je pro tradicni krajovy nebo narodni humor (pan Troska s jeho Sluncem a senem by mohl vypravet) Ackoliv mam balkanskou polku rad tenhle vlak me minul a nic mi to nereklo. A mozna je to dobre, jinak bych si musel vymlatit zuby, spit se do nemoty na rameno si vzit kalacha a vyrazit ukrast vagony s LTO.