• Krátkometrážní
  • Hudební

Čelisti: Pomsta (1987)

Ale no tak ľudia. Ja viem, že to nieje jednička, ale žeby až taká katastrofa? Je to nelogické a občas aj fakt trápne , hlavne záver ( videl som obidva verzie - uprednostňujem ten výrazne profesionálnejšie natočený ), ale nostalgia je silná paní a ináč nedovolí.

Ghost Rider (2007)

Tak pre mňa celkom slušná komiksovka, aj keď nepatrí medzi tie najvydarenejšie. Dobrá atmosféra, coolové akčné scény - príjemné pozeranie.

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Oproti jedničke veľké zlepšenie, pridalo sa na zábavnosti a film ubieha pekne ako hodinky. Zaslúžené 4,5 *.

Next (2007)

Zbytočný a formálne amatérsky film, ktorý keby zmenil 90% štábu tak je na čo pozerať.

Rituál (2006)

Nieje to až taká katastrofa, len je to ťažkopádne.

World Trade Center (2006)

Povedal by som až úžasný ( a emocionálny ) rozjazd, ktorý sa končí po titulnej katastrofe. Zvyšok je už len bľabotanie, nariekanie a pokusy o záchranu. Byť tieto ingrediencie natočené typickým režisérovim nehollywoodskym štýlom, mohla to byť udalosť a filmový pomník jednej z najsmutnejších tragédii v dejinách ľudstva.

Lovci pokladů (2004)

Taká moderná indianajonesovka so svižným dejom a celkom sympatickým obsadením. No to sú však všetky jeho klady.

Kód Navajo (2002)

Johnovi Woo tento žáner celkom ide. A naopak jeho štýl takémuto druhu filmu sadne. Zaujímavý a profesionálne zvládnutý film.

60 sekund (2000)

Stále mi na filme vadilo aj vadiť bude to, že sa tam nezmestilo viac naháňačiek ( mali si zobrať príklad od pôvodného filmu, alebo od béčkovej dvojice Pepin - Merhi ). Bola by to nonstop pecka, ale tak ju brzdí pol plyn, ktorým film po celý čas ide. Veľká škoda.

Počítání mrtvých (1999)

Také všehovšudy bizarné pobehovanie hore dolu. Občas tu vykvitne zaujímavý nápad, ale nejako to aj tak nevychádza.