• Krátkometrážní
  • Hudební

Saltová (2010)

Je to síce tuctový príbeh o neprávom obvinenom človeku, ktorý sa snaží dokázať svoju nevinu, ale má skvelú a originálnu zápletku. Špičkový thriller s Angelinou Jolie, ktorá tu hraje akého si kríženca Bonda a Ramba, a masakruje všetkých, ktorý si to zaslúžia, len tak praská. Nonstop akcia na profesionálnej úrovni. Záverom má našľapnuté k novej akčnej sérii. Dúfajme, že rovnako kvalitnej ako tento film.

Tvář teroru (2004) odpad!

Nudné, hlúpe, ba až trápne. Zbytočná strata času. Blud, ktorý si užijete maximálne tak na alkoholickej seanse.

Ničitel Conan (1984)

Obrat o 180°. Tu je to o niečom inom ako predchádzajúca časť. ´´Indianajonesovská´´ zápletka odohrávajúca sa v dávnom staroveku, je dobrodružným road movie prekypujúcim fantáziou a akciou. Vydarený film, ktorý by sa nemal tak podceňovať.

Barbar Conan (1982)

Pri prvom sledovaní v kine som po celý čas nevedel od úžasu zavrieť ústa. Klasická sword and sorcery pecka, ktorá mala xy nasledovateľov, ale Conan je a bude len jeden. Nákladná výprava, bombastická hudba a drsná akcia, proste totálna spokojnosť nielen pre fanúšikov.

Kaktusový Jack (1979)

Slabá nevtipná komédia, ktorú som kedysi pozeral len kvôli Arnoldovi.

Predátor 2 (1990)

Slabšie, ale rozhodne viac ako vydarené pokračovanie kultového filmu. Zmena prostredia tu vôbec nevadí, film má grády a síce Danny Glover nieje Arnold, ale zbraň ovládať vie. Dynamický akčný film s poriadnou dávkou adrenalínu.

Predátor (1987)

Dokonalosť sama. Ikonický film, s ikonickým monštrom a ikonickým hrdinom. Všetko, je to na najvyššej možnej profesionálnej úrovni. Jeden z triumfov filmovej akcie 80tych rokov. A dalo by sa bez preháňania povedať, že aj storočia.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Návrat jednej z najväčších akčných ikon v histórii do životnej úlohy sa vydaril na jedničku s *. Totálne prehnaná a bombastická akcia, ale v dnešnej dobe sa musí ísť do extrémov aby ste zaujali. Vznikla tak akčná séria, ktorá nemá konkurenta. Vlastne má - SMRTONOSNÚ ZBRAŇ. Yippee ka yay Motherf....

Za plotem (2006)

Milá rozprávočka o srandovných zvieratkách, ktorá vás pobaví a vy budete spokojný. Pohoda.

16 bloků (2006)

Nie veľmi výrazný akčňák, v ktorom si moje sympatie získal Mos Def a nie Bruce Willis. Niekoľkokrát prevarený námet, a aj tou akciou a napätím sa tu nejako neplýtva. Škoda, čakal som príjemné osvieženie v štýle LETHAL WEAPON.

Časové pásmo bylo změněno