1670 (2023) (seriál)

trapné

The Standups (2017) (pořad)

Černoši povídají o tom jak to měli těžké 200 let zpátky, ženy nejsou vtipné a mimo jednoho je to nuda před spaním. Komedik jako Carlin, C.K, Gervais, Segura, Burr....vs. tihle rádoby komici, ne díky

Gen V - Godolkinova univerzita (2023) (epizoda)

Dojící na úspěchu Boys vyniklo něco bez postav, které se dají oblíbit s podtextem afro rapu bez logiky a šmrncu, ale dodali slova jako progresivní, woke, souhlas, lgbtq...občas nějaká krev, ale kde je humor, nápaditost nebo kreativita? V boys, tady ne...

Mission: Impossible Odplata - První část (2023)

Takové si nostalgicky pamatuji bondovky z dětství s Brosnanem, před x lety bych nečekal, že MI nahradí 007 a nejenom nahradí, ale i předčí jak už akcí tak i humorem a nostalgií.

Cesta ven - Série 2 (2023) (série)

Záhad je mnoho, odpovědi žádné, naštěstí dojel autobus plný lidí, kteří buďto zemřou nebo přidají nové záhady....třetí sérii už sledovat nehodlám

Oppenheimer (2023)

Nolana mám rád stejně jako všechny jeho filmy, stejné pocity mám i k Cillianovi, téma projektu Manhattan jsem pár let zpátky hltal, shlédl jsem dokonce i seriál Manhattan proto jsem s nadšením a očekáváním zakoupil lupeny na premiéru, přemluvil svou drahou polovičku které jakékoliv války, bomby nesnáší s tím, že Nolan je záruka kvality, taxík nepřijel, fronta dlouhá, popkorn drahý a pak to přišlo...počátek, který uváděl jednotlivé postavy a zmatečné prostřihy reakcí a návalů hlasitosti, spojené s politickou částí, pomalu, ale jistě ubíraly dynamice i napětí, vnitřní souboje Roberta, která jsou rozmazávány o něco méně jako jeho politické náklonosti pomalu začaly rušit namísto lapat po dechu. Po téměř dvou hodinách došlo na testovací explozi, která přinesla větší zklamání než video na youtube v 360p kvalitě. Své téměř usínající partnerce jsem zašepal "ti co to špatně hodnotili, zmínili, že poslední hodina je nejhorší" nevypaříme se? Během 20 sekund jsme evakuovali sál a milá uvaděčka nám potvrdila náš pocit s tím, že zmínila, že bohužel musí setrvat v počátku filmu v sále a mileráda nám otevřela předčasně vrata budovy. Se zklamáním jsme se odklopýtali domů a začali štěpit atomy na toaletě z předraženého sýrového popkornu.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Jediné co mi nesedělo bylo jak John "neřešil" zradu ředitele v minulém díle a "prohra" v duelu proti slepému, to nemohli otočit zbraň vůči klaunovi ? PS: záda nás bolely kdykoliv Wick dopadl na dodávku nebo ho srazilo auto, ale nestárnoucí John? Nope