Touha po vraždě (2020)

Trailer stačil, za tohle by měli platit divákům ne naopak.

Normální lidi (2020) (seriál)

Když vidíš něco co se ti stalo a je to skvěle zpracované, přehlížíš jakékoliv nedostatky. 5*

Robin Hood (2018)

Když hood z 2010 je pod 70% tohle by mělo mít tak 20%. 1* za to, že se mi podařilo usnout

Projekt Power (2020)

Tak hloupé, že to není tak špatné. Na druhou stranu nebýt Foxxe a Levitta je to o * horší. takhle 55%

Palm Springs (2020)

Ohrané a vykrádačské, ale zároveň nenáročné a místy zábavné + Samberg baví a Cristin je kočka s charismatem. J.K potěšil :-)

Umbrella Academy (2019) (seriál)

Jak již napsal decouble...nulová chemie, napětí neexistuje a hudba...ačkoliv si ji rád poslechnu mimo, proč ji vnutí do každé akční scény? Postavy jsou ploché jak E.Page(zaseklý vývoj ve 13letech) a jejich uvedení po prvním díle je přinejmenším k pousmátí. Feťák/Transka, arogantní pako, bouchač, etnická minorita, duch, spratek a mluvící stará opice ?! To i prostý Doom Patrol je lepší. Náctiletý pokus o humor, podprůměrná akce, mizerný casting, vnucená hudba a nulové napětí když všichni víme,že se "hrdinům" nikdy nic nestane a vlastně celé ohrožení/apokalypsa působí jako snůžka keců! Další mínus je, že postavy mění názory a postoje kdykoliv se ději zachce, cestování časem působí jako nechopnost navazujícího/rozumného scénáře. 1* za dobové kulisy a robomámu. Třešnička na dortu byla jak se snaží naroubovat politickou korektnost v druhé sérii spolu s zase "začneme nanovo s další apokalypsou protože jsem nechopní scénaristi co nedokáží navázat" ....79%? to hodnotili puberťáci? asi jo...

Kóma (2019)

Je to děravé jako svět ve filmu. Divák je hozen do abstraktního světa s minimem informací, postavy zapomeneš dřív než to skončí, efekty jsou "zajímavé" bohužel horší oproti západu, herecké výkony k posumátí, výprava a příběh nadchne na papíru,ale když to sleduji spíše k smíchu. Hlavní postava je špatný casting/nulové charisma. Vykrádací pitomost, plná nápadů k ničemu.

Americká nakládačka (2020)

Nedoufal jsem v moc,dostal ještě méně. Není to vtipné, spíše hloupé. Přežít v láku jenom proto, abych mohl komandovat své pravnouče? 1* za počáteční scény z minulosti, zbytek je velmi náročný na dokoukání.

Hra o trůny - Série 8 (2019) (série)

Hanba tvůrcům, takhle zprznit vše co se budovalo tolik let. 1* za visuál

Město na kopci (2019) (seriál)

nebýt Aldis Hodge napálil bych 5*, jelikož je to téměř vynikající jako Wire nebo Sopranos(manželky/děti/rodina) Bacon v životní roli. Budu rád za pokračování. Odříkávání scénáře a tvářit se 90% stejně ať už jde o vraždu nebo domácí neshody mi přijde jako fail ze strany castingu.