Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Až na ten začátek kdy se studentka nabídne jako kurva to není špatný, hlavně při zohlednění aktuálního FaF_8 s tanky,heli etc.

Pozůstalí (2014) (seriál)

Nejupřímnější seriál na světě! Břečíš, máš depresi, potom radost a zadostiučitění, pak bolest, lži, láska, víra, realita. Uživatelé kteří tomu prdnou 1-2* nepochopili nic, je mi jich líto. Třeba až zestárneš. Jdu si to pustit znovu O-:-)

Kruh (2002)

Holku hodí do studny, proč se z ní stalo...nene to nevím,vlastně nikdo, lekačka žádná. Napětí nulové, aiden(spratek) byl větší psycho něž celý film. Nuda na ntou

Uteč (2017)

Svícení, Vetřelec a nově Uteč. Co mají společného? Parádní atmosféru a husí kůži :-) musíš vidět

Proč? 13x proto (2017) (seriál) odpad!

S1:"Jdi pryč, vypadni, nechci tě vidět....Nechtěla jsem abys odešel, proč si odešel?" třeba protože jsi mi to řekla ty krávo a já nejsem telepatik. Každý se mi směje, pomlouvá mě... zkus se přestat starat co si ostatní myslí(někdy těžké časem perfekt) Ja druhou stranu postavy Claye a Tonyho spolu s dobrým vyprávěním, kamerou, hudbou to zachraňují. O 10let méně, o pár komplexů více a sedlo by mi to více. S2: Přesun k absolutní vypatlané sračce co si hraje na politicko korektní drama snaží se pomoci slabým..mixuje s páry a menšinami, všichni jsou ublížení a vinní...běžte s tím do prdele

Kruhy (2017)

Samara beztak dělá noční šichty na telekomunikacích ;-)

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

BCS by měl obsahovat 10 epizod a jednu sérii. Nikoliv 3série vyplňované sračkami typu Kim(Rhea) simulantského bratra Chucka(zavřít a zahodit klíč) a dalších postav které nijak nepřispívají a fungují jako vata. Seriál sleduji pouze pro scény s J.Banksem..už i Jimmy/Saul nudí, stále dokola. JAK zhrnout seriál a děj? Jimmy se snaží vydělat peníze na úkor klientů, Jimmy se snaží zapůsobit na bratra. Jimmy udělal průser a teď to žehlí. Kopa kravaťáků co Vám polezou na nervy v HHM. Velice pomalu se rozvíjející linie s Ehrmentrautem. Vlastně sledujete skvěle natočenou nudu o pár lidech kde se toho moc neděje pokud není J.Banks ve scéně.

Kong: Ostrov lebek (2017)

Má to chyby, a to nemálo. Ale setsakramentsky to bavilo. Například z filmu udělat seriál - rozvést linie původních osadníků, rivalitu mezi "zvířaty" a historie Kongovic rodiny, stavbu zdi(í) a ukázal více druhů(vážka byla super).

Split (2016)

Jdeme do kina na Split! Paráda! Po dlouhé době solidní horor....kdepak, byl to tento počin. Nebylo to špatné....vlastně bylo. Tuším, že většina návštěvníků kin a stahovačů narazí na tento Split namísto toho co chtěli. Málo slov na světě, že musí vzniknout dva filmy ve stejném roce se stejným názvem? Navíc hlavní postava je to co mne odrazuje na dnešních ženách, povrchní,trapná, namyšlená a v podstatě k ničemu.

La La Land (2016) odpad!

Otravné, plné klišé, neoriginální, naivní...ne děkuji.