Star Trek (2009)

No nevím co by na tenhle upgrade řekl SHELDON COOPER, jakožto velký milovník staré klasiky:-D. Já jen vím, že podle mě si tenhle blockbuster 5* vyloženě zaslouží. Nedostižný warp trojice Abrams - Orci - Kurtzman natrhává prošedivělou, nudnou a nezáživnou konstrukci stařičkého seriálu.

V (2009) (seriál)

Tři hvězdy za pilotní díl, který nezklamal, ale ani příliš nenadchnul. Uvidíme, jak se to vyvine.

Seventh Moon (2008) odpad!

Otřesná kamera + celý film se odehrává za tmy = z 80% filmu vůbec nevíte, která bije. Špatný pokus!!!

Zombieland (2009)

Woody Harrelson je nejstylovější killer zombie. Každé jeho zabití jest adeptem na "zabití týdne" :-). Jinak ZOMBIELAND je příjemná rodinná komedie, která rozhodně nenudí. A scénka s B.M. je velmi osvežující.-).

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Dvou a půl hodinová masturbace velkého dítěte Michaela Baye za stovky milionů dolarů a děcka v Africe hladoví, ale co, jak Bay řekl: "Nepřišel jsem léčit rakovinu, ale bavit lidi." Tohle mu jde znamenitě, i když tady se už opravdu utrhnul z řetězu a regulérně to přehání:-).

G. I. Joe (2009)

Upřímně, ja se občas i bavil:-). Bohužel tolik "popcornu", kolik nám naordinoval Stephen Sommers, mé csfd-hodnocení a můj filmový vkus nemůže pobrat a proto jsou dvě hvězdy opravdovým maximem. Ale nepopírám, že drtivé většíně našeho filmově nevzdělaného národa a nejen jeho, se tahle blocbusterová pecka bude líbit. Tak hlavně kvůli nich se tyhle filmy točí. Tentokrát Hollywood vytáhl těžký kalibr v podobě nano-útoků na jejich peněženky:-)

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Pilotní díl a hlavně jeho konec mě navnadil jako již dlouho žádný serial. Těch 5 hvězd berte s rezervou, jest pouze reakcí na originalitu a pocity z prvního dílu:-). Po sedmém díle, který mě prostě posadil na prdel, potvrzuji své hodnocení i spokojenost s tímhle novým "požíračem času". PS: po zhlednutí celé série musím jít s hodnocením dolů. Bylo tam více hluchých míst, než těch "kulervoucích". Takže slabší 4* jsou optimální:-).

Dylan Moran: Like, Totally (2006)

Vynikající bavič a obratný řečník Dylan Moran ve své další ONE-MAN-SHOW opět potvrzuje, že je v tomhle oboru nejlepší !!! Jeho předchozí kousek Monster byl opravdu o malinko vtipnejší, ale i tak je Like, Totally hodinovým záchvatem smíchů, proložený ironickým pohledem na svět...pohledem velkého komika.

Miss Březen (2009)

Dvě stááár za všechny ty spoře oděné slečny + jeden extra joke (Tucker a jeho "sex nesex" v buse:-)). Jinak to je dost průměrná komedie.