Miluji tě k sežrání (2005)

Mám Ryana opravdu moc ráda, jenomže v tomhle filmu hrál postavu mně tak strašně nesympatickou! Kdybych si měla vybrat mezi ním a záporákem, brala bych Chrise Kleina.Navíc na můj vkus tady bylo až moc trapných skečovitých scének, který mi nepřišly ani trochu k smíchu (viz. demolice vánoční výzdoby nebo hokejovej zápas). Čekala jsem příjemnou komedii a dočkala jsem se...béčkový hrůzy. Škoda.

Doba ledová (2002)

"Kdepak je mrňousek? KUK NA NĚJ!!!"

Jen na sex (2008)

Líbilo se mi to. Navzdory názvu tu vlastně tak moc o sex nejde. Spíš o vztahy a vlastní sebedůvěru, poznávání toho, co člověk vlastně od života chce. Roztřesená amatérsky vyhlížející kamera mi naprosto vyhovovala, dodala filmu zvláčtní šmrc, osobitost.

Ted Bundy (2002)

Tak tohle je pro mě hodně těžký ohodnotit. O Tedu Bundym a vlastně vůbec o sériových vrazích mám, myslím, docela dobrý znalosti. Jenomže v tomhle případě si nejsem tak úplně jistá, co tím tvůrci chtěli říct. Podstatnou část, totiž vrahovu psychiku, tak nějak vypustili. Co se věrohodnosti týče, taky se zrovna nepředvedli. Nesedí ani jména obětí ani data. Některý scény byly vyloženě zbytečný a nudný, jiný zase chyběli. Celou dobu jsem čekala na dovětek, jestli se dozvím něco novýho nebo zajímavýho, ale ono nic. Pokud vás tenhle případ zajímá, doporučuju si přečíst knížku. Film nic neřekne a mám takový tušení, že je vhodnej jenom pro ty, kdo se vyžívaj v násilných záběrech.

Ten svetr si nesvlíkej (1980)

Pro mě jedna z nejlepších komedií svýho času. Všichni členové rodinky hráli skvěle (aby ne, všichni zaběhnutý herci) a je tu spousta a spousta úžasných hlodů, scénář nemá chybu. A že pointa je pitomoučká? No a co, já se bavila.

Ať žijí duchové! (1977)

Před deseti lety bych hodnotila plným počtem, teď kouzlo opadlo, písničky mi začínaj lézt na nervy a dala bych sotva dvě. Pro děti perfektní, pro mě ani tak ne. Necháme to na třech.

Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)

Už je to moc dlouho, co jsem tenhle seriál viděla, ale dotknul se mě opravdu hluboko. Ještě teď si vybavuju spustu krásných momentů. Všichni hlavní představitelé předvedli perfektní výkony.

Krásná pokojská (2002)

Jennifer Lopez neumí hrát. Když ještě ke všemu hraje hlavní roli v pripitoměloučkym filmíčku, můžete očekávat katastrofu. Akorát mi ani po opravdu dlouhym zamyšlení nedochází, kde se v tomhle proboha zjevil Ralph Fiennes?! Vždyť on patří do 1. herecký ligy, jak je možný, že vzal takovouhle roli?!?

Beetlejuice (1988)

Burton jako vyšitej. Ale přesto mi na tomhle filmu cosi nesedí. Možná už ho mám moc přehranej, ale kdo ví...?

Šest dní, sedm nocí (1998)

Otřepaný téma. Ale hraje v tom Harrison, kterej by byl skvělej i v reklamě na prací prášek a Anne je taky sympaťanda. Takže nic proti.