• Thriller

Skautův průvodce zombie apokalypsou (2015)

Aneb, jak si zombíci vyhlédli skautíkov. Úvod ma preladil na očakávaný level a ono to vyšlo. Sympatické duo se silným bobříkem odvahy, ktorého nepoprie ( aj vďaka Braindead kosačky) ani v disco klubu. Humor převálcoval to " oh my góre " a snímok mi tak sedl do klína. 3+

Suspension (2015)

Pokud AFTER nespácha ňákej hutnej DARK, hodnotenie bude padať. Tahle vysávačka všeho poslední dobou videného, se ráda nechá inšpirovať imj M.Mayers zmutovanou maskou. Blah-Blah killer nic. Inovace zatiaľ v záloze. Snáď nie dlho.

Bastard (2015)

After spáchal další Dark a nepochybyl ( komunita jistě chápe ) . Málo prekvapkaná. videné v minulém unylím století, ale svieži vánok do tohoroční mizérie. Zbytok dodaný násled user komentom. Big Band Film za 2 +

Unnatural (2015)

Klimatické podmienky ako zámienka na roztočenýho macíka bielej srsti, nestačí. Tak ako ani parádne Alaska zábery, laboratórne ošetrené kecy vocogo, foto tits- ass ani nespomenu .Z hypu odoberiem bezprízornú Ray účasť, celý to vynásobím, upnu na digi, no stále tá 2ka ostáva.

Filmová věda (2009) (seriál)

Samozrejme som si vystrihla horror zárez a oplatiilo sa. Panavision dávka zo zákulisia. Dean Semler neprekročitelný,tady je vidět, na čom ulieta retard IMAX publikum. Krvavá,predpokladaná, očakávaná makačka a before/after snímky ma zložili.

Hanah's Gift (2008)

Rozpačitá psycho úvodní seance mi natrhla držku , no pak to zmutovalo do prekvapivého survivalu. Victoria si svou roli očividne užívala.

Gurozuka (2005)

Aneb jak se " KRUH " ještě furt neuzavirá Záminka se totiž najde stále. Tady filmová škola a adepti při pátrání po udalostiach dávno mysteriózne použitých . Exteriérne málem funkčný pokus, audio stránka taky, no hezky promarněná a tak mi napadlo, že je to plytvání filmovým časem. Své poho stránky to nepopře, takže zaslúžené 2-

Adjust Your Tracking (2013)

VéháeS - pro někoho nostalgie a pre niekoho zdroj rare titulov ktoré zbytok nosičov nepozná. Patrím k druhej rase. Tony " Fangoria " Timpone / Lloyd " Troma " Kaufman mi jistě dají za pravdu. Těžko se hledaj zberatelia a vymačkať z nich čo len 1 titul, to chce kuráž. Ok doc.

Caedes - Lichtung des Todes (2015)

Německá zombiárna se vším, co k ní patří. Laciné efekty, v tomto prípade aj pokus o fajty, žalostný cast, spálený scenár, no zábavné mžiky tomuto plagiátu poprieť nezvládam. Ďalší "party movie" dač trademark.

The Green Inferno (2013)

Je mi total u prdele zROTHovanej smysl pre ELIhumor. Nakoukal Inferno / Holocaust / Ferox vyžmýkal nič a podal kečupovku s barevnými opičáky. Že gore ? Ani omylem. Zelená sice málem funguje ale tu si najdu jinde. Eli - Back Off !