Rekonstrukce (2010)

U mňa zo všetkých troch "kraťasov" k filmu Ja, zloduch jednoznačne vedie Banana, Home Makeover za ním teda o niečo zaostáva, možno je to tým, že moji obľúbený Minionovia tu nedostali dostatok priestoru na to, aby mohli svoj úžasný zmysel pre humor naplno využiť. (75%)

Vstupní školení (2010)

Orientation Day sa mi zdá byť o niečo slabší ako Home Makeover a Banana, každopádne Minionovia ma aj tentokrát dokázali slušne pobaviť. (70%)

Banán (2010)

Podobne ako v tučniakoch z Madagascaru, aj v týchto podivných, žltých fazuliach z animovaného filmu Ja, zloduch som od začiatku videl veľký potenciál a podobne ako pri tučniakoch, tak ani v tomto prípade som sa nesklamal. Banana sa v mojom osobnom rebríčku najlepších animovaných "kraťasov" dostal poriadne vysoko. (90%)

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Vtipy trápne, postavy slabo prepracované, dej prakticky žiadny, animácia slabá. Možno som od prvého českého 3D animovaného filmu čakal až príliš veľa, ale jednoducho na ňom nedokážem nájsť nič, kvôli čomu by som mohol svoje hodnotenie zvýšiť. (25%)

Luxo junior (1986)

Začiatky bývajú ťažké, no tento kratučký animák dokazuje, že v niektorých prípadoch i nádherné. (85%)

Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv (2009) (TV film) odpad!

Vyslovene nenávidím filmy, ktoré sa snažia vyžmýkať zo zvučnejšieho mena svojho predchodcu každý cent a pritom divákovi neponúknu nič, čo by sa nedalo označiť slovom trapas. (5%)

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Príbeh je možno trochu klišé, ani výkony hercov nie sú práve také, aké by filmoví kritici očakávali. Od fantasy filmov určených skôr deťom ako dospelým sa však nedajú očakávať veľké divy, ktoré by hodnotenie filmu vyniesli až do výšin a Kronika rodu Spiderwickovcov je vo svojom žánri určite tým pozitívnejším, čo diváka mohlo postretnúť. Na jedno pozretie v televízií v kruhu rodiny, kde si chce človek oddýchnuť pri nejakom zaujímavým filme, ktorý nenudí, je to priam ideálne, ale že by som sa mal na niečo takéto hrnúť do kina alebo netrpezlivo čakať, kým to vyjde na DVD, to ťažko. (55%)

Suprhrdina (2008)

Osobne sa vždy dobre zabavím na filmoch parodujúcich iné filmy a tento považujem z tých s prívlastkom Movie za jeden z tých skutočne vydarených, preto siaham po hodnotení vyššom, aké by si skutočné kvality tohto filmu pravdepodobne zaslúžili. Slovenský dabing je výberom hlasov dobrý, avšak preklad mohol byť trochu voľnejší, tak ako pri českom znení tohto filmu. (70%)

Jackass 3 (2010)

Týchto bláznov môžete buď milovať alebo nenávidieť. Ja patrím do prvej skupiny a preto je moje hodnotenie jasné. (90%)

Garfield ve filmu (2004)

Nejedná sa o žiadny super film s perfektným dejom či bravúrnymi hereckými výkonmi, ale myslím, že o to sa kompetentní ani nesnažili. Podstatné je, že film nenudí, je preplnený hláškami, z ktorých niektorá sem-tam skutočne pobaví, má jednoduchý a ľahko zrozumiteľný a... a to je asi tak všetko. Siahol by som po ohodnotení 3 hviezdy, ale kvôli perfektnému slovenskému dabingu Petra Marcina prihodím ešte jednu hviezdu naviac. (70%)