Medzi nami (2005) (seriál) odpad!

Dávam aspoň 1* za to, že tento seriál odštartoval celú vlnu ďalších slovenských seriálov... čo to kecám, veď práve preto by som mal dať odpad! (0%)

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Tom a Jerry sprevádzali celé moje detstvo a ja jednoducho musím siahnuť po najvyššom ohodnotení. Priznám sa však, neraz som držal palce práve Tomovi a keby sa mu aspoň v jednej časti podarilo tú prefíkanú myš chytiť a zožrať, nemal by som už absolútne nič, čo by som mohol tomuto seriálu vyčítať. (95%)

Princ z Persie: Písky času (2010)

Je to už viac-menej pravidlom, že filmy natáčané podľa hier (a v podstate aj naopak) pravidelne kazia úspešnú povesť, keďže takéto filmy neraz pripomínajú skôr snahu vytrieskať zo známeho mena čo najviac peňazí ako skutočne kvalitný snímok. Príbeh rovnomennej počítačovej hry na filmovom plátne sa však podľa môjho názoru zaradil jednoznačne medzi tie vydarenejšie kúsky v žánri sfilmovaných videohier a rozhodne by som sa ho nebál označiť aj ako výnimku potvrdzujúcu pravidlo uvedené vyššie. Dej v spojení s exotickým prostredím je svižný, akčné pasáže aj napriek miernej nepriehľadnosti zaujímavé a efektné, k lepšiemu hodnoteniu ma tlačí aj štandardne skvelý výkon Jakea Gyllenhaala a očarujúca Gemma Arterton, takže 4* môžem dať bez akýchkoľvek výčitiek svedomia. (75%)

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Jeden z mojich najobľúbenejších seriálov. V detstve som si večer, keď bežal na TV Prima alebo už neexistujúcej TV Luna, pravidelne sadal pred bedňu a s napätím a strachom v očiach sledoval jednotlivé príbeh a na konci hádal, ktorý z nich je pravdivý a v ktorom naopak len zaúradoval šikovný scenárista. Tieto časy sú už síce dávno preč, no ešte aj dnes si občas zapnem nejakú časť, ktorú mám v počítači a to i napriek tomu, že väčšinu z nich už poznám veľmi dobre a viem, ako sa to všetko skončí. (95%)

Assassin's Creed : Lineage (2009)

Pokiaľ by som tento počin bral ako plnohodnotný film, išiel by som s hodnotením asi o niečo nižšie. Ako prequel k pokračovaniu vynikajúcej hry Assassin's Creed je to však skutočne vynikajúce, herci, i keď nepodali nejaké svetoborné výkony, sa aspoň vzhľadom podobajú na postavy z hier a počítačové efekty vyzerá skutočne skvele. (75%)

Vysoká hra (2011) (pořad)

Momentálne je táto súťaž jedinou, ktorú môžem popri tých všetkých ordináciách a panelákoch sledovať v českých alebo slovenských televíziách a už len preto si ju vážim. (50%)

Moje super úžasné šestnáctiny (2005) (seriál) odpad!

MTV majú celkom dobré programy, ale týmto trafili pekne vedľa. Na tých rozmaznaných pankhartov, ktorí sú naštvaný kvôli tomu, že ich nové Rolls-Royce za 200 000 $ nemá disky zo zlata, sa nedokážem pozerať a nechápem ľudí, ktorí takéto programy sledujú pravidelne. (0%)

Čo na to Mojsejovci? (2007) (pořad) odpad!

Ako hlboko ešte dokážu naše televízie klesnúť? (0%)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Potrebuje moje hodnotenie vôbec nejaký komentár? Simpsonovci sú proste geniálnym seriálom, Homer a jeho "logické" myslenie, vždy starostlivá a opatrná Marge, frajer El Barto, múdra a vynaliezavá Lisa, Maggie s jej cumlíkom a množstvo ďalších, dnes už po nespočetnom množstve častí dokonale prepracovaných postáv, jednoducho nikdy nesklamú. V posledných sériách už vidno, že tvorcom pomaly dochádzajú nápady, ísť však kvôli tomu pod 5* by bolo barbarstvom. (100%)

No Time for Nuts (2006)

Ako by povedal jeden nemenovaný Rytmus - Scrat je pán! (90%)