Pevné pouto (2009)

Rozjezd opravu vydařený, postupně se film začíná více a více rozpadat a nakonec zůstanou velice rozporuplné pocity.

Okrsek 13 (2004)

Kdyby tohle byl film, který by byl jenom o parkuru a krvi, moje hodnocení by bylo určitě lepší, ale díky tomu že se zde objevuje i příběh, který nestojí za nic, dávám 2*.

Útěk do divočiny (2007)

Příběh jako takový je možná až moc zdlouhavý a občas se můžeme setkat s úsekem, který není zase tolik záživný. Ale každý kousek filmu se nám snaží přiblížit smýšlení mladého dobrodruha ( nebo snad supertrempa), který se stále více a více přibližuje svému vysněnému cíli a jak to tak bývá, když už k cíli dospěje, zjistí, že je to všechno vlastně trochu jinak. Každopádně závěr je naprosto strhující.

Tajemný let (2005)

Musím se přiznat, že sem čekala mnohem víc. Hlavní postavy mi jsou nesympatické a hlavně je už od začátku poznat, kdo bude ten zlý... Začátek byl možná celkem zajímavý, ale ten zbytek pohřbil cokoliv kvalitního do 100% průměru.

Cesta do fantazie (2001)

Musím se přidat k té spoustě jiných komentářů a chci tak jako ostatní vyzvednout hlavně krásnou animaci. Dokonalé detaily a nápady. Vlak, který jezdí v moři, přerostlé dítě, bezpáteřník a spousta dalších postav, které mají tak reálně vykreslené charaktery, že nakonec nevíte, co si o kom máte myslet.

Zrůda (2003)

Jak už tady zaznělo mnohokrát, výkon Charlize Thernon je opravdu neuvěřitelný, téměř jsem nevěřila, že je to vlastně drobná a hezká herečka. Film je dost brutální ať už jde o znásilnění nebo o pouhou představu, že lidé kterým to tak úplně nevyšlo, opravdu žijí mezi námi, ale jsou jiní, drsní a námi nepochopení.

REC (2007)

Musím se přiznat, že i když mám horory ráda, tak ty se zombie tématikou mě zas až tak moc neberou, ale rec je věc uplně jiná. Začátek nebyl tak nudný a zdlouhavý, jak to u filmů podobného typu obvykle bývá a opravdu dokonale dokázal navodit atmosféru strachu... Zbytek je sice předvídatelný, ale o nic méně napínavý. Myslím, že se rec musí dobře zapsat u každého milovníka hororů.

Flubber (1997)

Totální hloupost, která může zaujmout jedině děti do 10 let. 2* za to že sem se jednou nebo dvakrát trochu pousmála a taky za to, že opravdu věřím, že mladší děti opravdu může pobavit.

Interview s upírem (1994)

Od Interview s upírem sem čekala hodně a to hlavně kvůli spoustě kladných hodnocení, které se ke mně dostaly. Možná právě kvůli tomu mě film tolik zklamal, čekala jsem o dost víc. Taky se musím přiznat, že mi trochu vadilo obsazení, né že by herci nepředvedli bezvadné výkony, ale přišlo mi, že na tento film mají snad až příliš známé tváře a prostě jsem Cruisovi ani Pittovi ani chvilku nevěřila jejich role. Zato Kirsten Dunst malou upírku předvedla dokonale.

Sbal prachy a vypadni (1998)

Popravdě čekala jsem o malinko víc akce a o malinko víc vtipných hlášek... Ale i přes to výborný film.