Stíny v mlze - Tanečnice (2022) (epizoda)

Scéna v aute kedy Martin ponúkne Malej ,,kus žvance´´ je bizár k nezaplateniu,

Lucy (2014)

Pseudo-evolučný dokument v ktorom je zo začiatku zábavná akcia ale hlavná postava rýchlo nadobudne príliš veľké schopnosti a celá zábava ide do pr...... ale sú tu pekné triky tej čiernej entity/hmoty a ani tá Skaja tu nie je tak sexy a pritom mala len 30, čo sa s ňou stalo?

Upgrade (2018)

Kreatívny, šikovný, filmík s kopou nápadov a falošným Tomom Hardym, Jedinou chybou je malý rozpočet takže tu máme menej akčných scén, ktoré sú však parádne a brutálne. Takto majú vyzerať filmy od no name tvorcov.

Velcí bratři (2008)

Zábavná Rková komédia  (aj keď ten fuckujúci malý černoch mi liezol na nervy) s epickou historickou LARP bitkou.

Poker Face - Čas opic (2023) (epizoda)

Najviac fresh epizóda sa odohráva paradoxne v domove dôchodcov,. Ale toto je zábavný starobinec, pestuje sa tu tráva, máme tu gang chorobami prelezených plesnivcov, babičky s poznámkovými blokmi sledujúce jednu kriminálku za druhou, príznačne nazývané ,,FLetcherky´´, dokonca sa tu trefne reflektuje na súčasnú ,,posadnutosť´ severskou krimi a je tu aj vražda. Zábavné, kreatívne a dozvedel som sa o sexuálnom zappingu, len škoda toho odpudivého, digitálneho ohňa.

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 1 (2024) (epizoda)

Marhoul fajn aj keď škoda že sa to sním vyvíjalo tak prvoplánovo a že sme nedostali jeho, čiernobielu verziu Dobrého rána.

Dvojitý zásah (1991)

Van Damme a Van Damme nakopávajú Hongkongských zmrdov a je to celkom fajn. Navyše je tu zlatunká Alonna Shaw ale len pokiaľ je oblečená.

Osamělý mstitel (2003)

Ako keby to chcelo byť detektívnym thrillerom a akčným filmom ale nedarí sa ani jedno a zamýšľať sa nad tým tiež netreba ale pri vypnutej hlave to je celom fajn a Diesel tu vyzerá jediný krát drsne.

Na zdraví - Prstýnek (1982) (epizoda)

Príjemné zoznámenie sa s dobre obsadenými postavami a pár fajn hlášok. Veľmi sľubný začiatok a správna odpoveď je samozrejme Frajer Luke, s tým sa nedá nesúhlasiť.

Jedna rodina (2022) (seriál)

Vždy som to sledoval len jedným okom (preto nehodnotím) ale od tretej série to dramaticky zmenili. Časť pôvodného obsadenia odstavili na sporadické postavy, hlavná dejová línia sa presunula na kliniku a pôsobí to ako taká soft ordinácia.

Časové pásmo bylo změněno