Rok jedna (2009)

Celkem mě to bavilo, některé hlášky jsou přímo úchvatný a je jasný že tahle komedie stojí na výkonu Jacka Blacka, bez něj by spadla do šedivého podprůměru.

Loudilové (2009)

Celkem vtipná (ne zase tak moc) komedie, dějově více než očekávaná ale o to víc pohodová a oddychová.

Děkujeme, že kouříte (2005)

Příjemná komedie kterou celí film doprovází pohodová atmosféra. Schůzky obchodníků se smrtí byli vážně skvělé.

Podivní (2010)

Na tohle téma už asi nejde vymyslet nic nového a přesto to nebylo vůbec špatný.

Znovu 17 (2009)

Nenudící, celkem vtipná komedie která je hlavně domyšlená do konce.

Juno (2007)

Tak se zase potvrdilo že v jednoduchosti je síla, tenhle pohled na těhotenství mladé holky je sice celkem nemožný ale na druhou stranu pokud by to opravdu všichni kolem vzali s takovým nadhledem tak je snad reálný. Ellen Page je skvělá.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Vtipná akční podívaná u které se nebudete nudit, nic náročného ani ohromujícího ale oddychovka jek se sluší a patří.

Souboj Titánů (2010)

Když nebudu nic srovnávat i když vlastně srovnat jde jen název, tak se mě to celkem líbilo, žádné veledílo to není ale u filmu mě jde o zábava a já se bavil.

Sbohem, baby (2007)

Skvěle natočené kriminální drama které líčí spoustu morálních problému u kterých si určitě řeknete jak bych se asi zachoval já. Film který potvrzuje jednu starou pravdu a to že někteří lidé jsou nepoučitelní.

Centurion (2010)

Tak tohle se mě líbí a moc. Akce střídá akci, souboje, nahánění, špetka lásky a vše zabalené tak že jsem nepostřehl jedinou slabší chvilku a bavil se od začátku do konce.