Hellboy (2004)

( 12.3.18/TV )

Black Panther (2018)

Je to čistě jen můj emocionální prožitek , ale toto se mi nelíbilo a superhrdina mi nesedl. Nehledě na to že film jako celek ze světa marvelu nepřihází takřka s ničím jiným a i přes krásnou atmosféru a jedinečně vykonstruovaný svět nedokázal mě jako fanouška marvelu oslnit, ale myslím si že pro svátečního návštěvníka kin to jistě zaujme a nemyslím si že toto je film ve kterém se budete nějak zvlášť ztrácel pokud jste ostatní filmy neviděli. Pokud by jsem měl něco opravdu pochválit kromě audiovizuálního zážitku, který je tu už nějakým standardem, jsou to záporáci u kterých mě mrzí že se jim nevěnovalo trochu více času, jelikož scény s nimi byly to nejlepší co film nabízel. ( 18.2.18/Cinestar:Dolby Atmos sál ) ( 23.1.18/TV )

Hráči se smrtí (2017)

Hráči se smrtí mě dá se říct do nějaké míry zklamali, ale když jsem si zvykl na formát filmu ve kterém se začal ubírat jsem si na něj tak nějak zvykl a není to nic tak špatného, ale nicméně to v sobě skýtá skrytý potenciál. Ale kdybych měl říct co mě opravdu štvalo tak to byly lokace. Byly opravdu nezajímavé a snižovaly atmosféru na které by měl film tohoto typu fungovat. ( 28.1.18/MAC )

Santovi kamarádi (2009)

Pokud bych měl vypíchnout nějaký opravdu dětský film tak to bude tento. Na každém dětském filmu si něco najdu, ale na tomto zhola nic. Kdyby nebyly Vánoce tak se na toto určitě nedokoukám. Co jsem měl taky čekat od filmu kde jsou hlavní postavy psi. Už to dost vypovídá. ( 24.12.17/HBO GO )

Polární expres (2004)

Nevím, ale mi se Polární expres líbí i po několikátém shlédnutí. Má hezký příběh i své poselství hlavně pro děti, ale i dospělí si z toho vezmou své a rád si ho pustím znovu. ( 24.12.17/MAC )

Loganovi parťáci (2017)

První polovina byla svižná skvěle uvedla do děje a představila postavy. Komedie celkově funguje a všechno odsýpá, jenomže chvílemi kvalita kolísá, ale nakonec to zpraví závěrem. Nejsem zklamaný, ale od tvůrce Dannyho parťáků by přece jen divák čekal více. Znovu se na to, ale asi nepodívám. ( 13.12.17/MAC )

Zhubni! (1996)

V rámci televizního filmu je to kvalitní materiál pokud bych se na to díval jinak asi by to taková sláva nebyla, ale film dokáže obrátit svým nápadem. Je to slušné, ale je to spíše taková dietní verze hororu. ( 15.11.17/MAC )

Časové pásmo bylo změněno