Doktor Strange (2016)

Od této MARVELovky jsem nic nečekal, protože postupem let se z těchto studiovek stává něco co je zárukou kvality a občas jen poleví a líbí se mi každá MARVELovka do jedné od té doby co to ani nebylo cool, jenže u tohoto jsem měl jisté pochybnosti, ale výsledný produkt mě přesvědčil o opaku. Jak už svou vizuální podobou, která je naprosto jedinečná nebo postavou Stephena Strange, která mi byla ze začátku trochu nesympatická, ale po vývoji této postavy a seznámení jsem si ji oblíbil a těším se na další setkání s touto postavou. Příběh a jeho průběh byl u této u této MARVELovky vynikající. Jen co bych vytknul je záporák, ale to je něco v čem vyniká spíše DC Comics a MARVEL v tomto pokulhává. ( 27.10.16/Cinema City/3D/Sčítání lidu:35 ) ( 27.2.17/PC ) ( 7.3.18/TV )

3:15 zemřeš (2005)

Jako výplach mozku je to ideální a pokud to slouží jen na to je to v pořádku, ale nic víc v tom nevidím. ( 26.10.16/MAC )

Chuckyho sémě (2004)

Někdy si říkám jak by dopadly filmové série, kdyby zůstaly v rukou původního autora a tímto pokračováním se ukazuje že ani to nemusí záchranit filmovou sérii. Přehoupnout hororovou sérii v komedii? Tady trochy chybí logika. K této postavě se to hodí to neříkám, ale jako hlavní složka? To asi ne. Škoda že se tato série nezastavila v nejlepším. ( 25.10.16/MAC )

Gang v útoku (2006)

Dwane Johanson se v tomto filmu našel, jenže neni to film pro mě. Celkově je to určeno pro USA publikum. Není to moc na sílu motivační a cílove publikum to určitě potěší. ( 24.10.16/MAC )

Noc hrůzy (1985)

Noc hrůzy? No to celkem odpovídá. Příjde mi to spíš směšné, ale asi ne tak jak autor zamýšlel. Mimo to mi žádná z postav nebyla sympatická a na tom to padá. ( 23.10.16/MAC )

Chuckyho nevěsta (1998)

Možná i o něco lepší než třetí Chucky. Sice ne něják příběhově nebo po jiných stránkách, ale zasazení komedie tu sedlo a zachránilo to průběh filmu. ( 23.10.16/MAC )

Dětská hra 3 (1991)

Třetí díl se zlepšil po stránce technické, ale po ostatních ne. Už mám pocit že Chucky se víc nesmrtelnější než Semir Gerkhan a celkově z toho už vymizelo Chuckyho kouzlo. ( 23.10.16/MAC )

Dětská hra 2 (1990)

Druhý díl nebyl takřka o nic horší jako ten první, ale první díl měl to svoje kouzlo a tady to tak něják vymizelo, ale našlo se tu plno skvělých scén, které za to stály Chucky je stále postava, která má svoje kouzlo. ( 22.10.16/MAC )

Dětská hra (1988)

Tento horor je podle mě jeden z nejpřelovějších, který jsem viděl. V té době bych z toho byl naprosto utržený a jsem i ted. Chucky je postava, která upoutá a jde z ní strach. Jen jsem si říkal že je škoda že tato postava moc nemluví, ale v dalších dílech se to ukázalo spíše na škodu. Ta záhadnost postavy bylo to co dělalo její charakter. ( 22.10.16/MAC )

Matky na tahu (2016)

Amy je typická zamestnaná mamina, které jednoho dne tak něják z toho všeho přepne a to přeběhlo do skvělého komediálního příběhu, který baví. Průběh příběhu je celkem inteligentní, na komedii a Mila Kunis je krásná. ( 20.10.16/MAC )