Krampus: Táhni k čertu (2015)

Je to skvělé, jenomže ono to není horor. Jako vánoční komedie, je to skvělá, ale nenazýval bych to hororem. ( 4.8.16/MAC )

Plivu na váš hrob (2010)

Jako on to není špatný horor. Mě se to líbilo, jenomže takové praktiky se mi hnusí a rozhodně to nevyhledávám. Ale určitě panu režisérovi objednám sezení u psychiatra. Tohle dostat do kin teda chtělo odvahu. ( 2.8.16/MAC )

Kletba z temnot (2012)

Na vlně hororu si vede skvělé, ale něco mi tu chybí. Příjde mi že je to slátání všechmožných hororů v jeden. Kdyby to mělo v sobě nějákou štávu bylo by to skvělé. ( 1.8.16/MAC )

Bohové Egypta (2016)

Je to taková slátanina, ale něco do sebe to má. Jediný herec, který stojí zato je Gerald Buttler a to v tomto filmu něják zvlášt nevynikal. Moc jsem od toho nečekal a to co jsem tak něják čekal jsem dostal. Žáden zázrak, žáden šlágr, ale bez mozku to jde. ( 1.8.2016/Kino Luna/Sčítání lidu.13 )

Lights Out (2013)

Nedivím se že Sandberg dostal možnost natočit svůj film. Něco z toho dýchá. A v celovečeráku se mu to povedlo. Jen nechápu proč to bylo ukončeno v tom nejlepším. ( 31.7.16/MAC )

Červená světla (2012)

Nemyslím že toto je zrovna horor, ale obecně to z tohoto tématu mohlo dostat mnohem více a určitě by to šlo. Jen mi příjde že Robert De Niro tam vůbec nepatří. ( 31.7.16/MAC )

Les sebevrahů (2016)

Ocenil jsem tento film, protože mě toto téma velmi zajímá a celkově japonská kultura. Vůbec nejde říct že je to špatný horor, ale vzhledem k tomu jak by mohl být zpracovaný, to není až tak dobré. A stímhle to tento film řadí jen do průměru. Uvítal bych někdy zpacování tohoto tématu od japonských režisérů nebo kdyby se něčeho podobného ujal James Wan taky by jsem se nezlobil. ( 31.7.16/MAC )

Děda je lotr (2016)

Robert De Niro a Zac Efron dokázali ve svém spojení zpracovat trapný humor netrapným způsobem. Tomu se možná dá říkat umění. Nicméně já jsem z tohoto typu humoru vyrost, ale tento film mě dokázal rozesmát. Ne hodně a ani málo, ale dostačujícím způsobem aby jsem se bavil. A pro cílovou skupinu, je tento film přímo ideální. ( 31.7.16/MAC )

The Boy (2016)

Není to špatný horor. Cením nápad, ale ne jeho provedení a ikdyž může hrací panenka ve filmu tohoto provedení vyvolávat úzkost. To nestačí. A ukončení filmu taky není žáden zázrak. Nicméně pro konzumní diváky je toto jeden z lepších hororů. ( 30.7.16/MAC )

Padesát odstínů černé (2016)

Neříkám že je to hodně špatný, ale jsem rád že jsem na to nešel do kina nezaplatil si tu vstupenku. Kdysi jsem měl tyto filmy rád, ale v této době upadá kvalita a já jsem po těch letech náročnější divák. ( 30.7.16/MAC )