PostHuman (2012)

Nic závratného na tom nevidím, ale jako takový komiksový příběh to funguje skvěle. Možná že kdyby to bylo o kousíček delší tak by z toho mohlo vzniknou něco víc. ( 13.8.14/MAC )

Ztracené Duše: Reficul (2011) (amatérský film)

Na amatérský film dobrý, ale propříště bych si půjčil lepší kameru a sekvence bych upravil v jiném programu, tak vypadaly obyčejně. A herecké výkony mi připadaly ve druhé polovině něják odlišněji než v té první. V první polovině byly prostě něják lepší. V té druhé to bylo prostě trochu přitažené za vlasy. A soundtrack se mi tu taky líbil. ( 13.8.14/MAC )

Odpočítávání (2010)

Už jsem pár takových filmů viděl a pořád je mám rád, ale tento film, který byl postaven na stéjném základu mě nebavil a bylo to tím že postrádal dobrého záporáka. Tady záporák jen byl, nic jiného. Bylo by zajímavější, kdyby na jeho místě byl Samuel L. Jackson, který ho místo toho vyslýchal nebo spíš mučil a vypadal u toho drsně a vypadal u toho tak drsně že jsem mu to až nevěřil. ( 11.8.14/MAC )

Divergence (2014)

Popravdě chtěl jsem tomu dát nižší hodnocení, ale jak vidím ten potenciál který v tom byl tak to udělat nemůžu. Protože rozštěpit společnost na frakce je nápad, který se poměrné moc nevyužívá a tady se mi ten nápad líbil, ale jen po krátkou chvíli, protože po nějáké té době to začíná vypadat nedospěle a táhne se to. Má to své dobré chvíle, ale je to pořádné nevyužité. V tomhle případě si myslím že kniha bude lepší. ( 10.8.14/MAC )

Hříšné noci (1997)

Drama o pornoprůmyslu? No proč taky ne? Měli jsme tu už podobné filmy a hlavně o drogách, jenže to už je tak něják ohrané, ale příběh o začínajícím pornoherci jsme tu ještě neměli. A je to vážně baječné, dívat se jak člověk postupuje v této profesi. A příběhu jsem uvěřil až tak že bych se nedivil kdyby to bylo podle skutečné události. ( 9.8.14/MAC )

Božský Bruce (2003)

Božský Bruce je takový ten typ trapné komedie, ale v konečném důsledku to tak není. Jim Carrey tomu přidal kouzlo a z něčeho trapného udělal něco zábavného a dokonce i tomu přidal i něco díky čemu jsem to bral i nějákým způsobem vážně. ( 8.8.14/MAC )

Strážci Galaxie (2014)

Už dlouho MARVEL nepřišel s něčím novým nebo méně známým a konečně s něčím takovým přišel a je to naprostá bomba a lepší týmovka než Avengers, která je podle mě založena jen na známých superhrdinech až na tu vyjímku že jsou všichni na jednom plátně, nic jiného nenabízí. Kdežto Strážci Galaxie jsou neokoukaní a uvolněnější. Tolik vtipu jsem ještě u MARVELáckých filmů doted neviděl. Nemluvě o tom že každá postava má svůj charakter a od ostatních se odlišuje, takže jako tým se navzájem doplnují a tvoří fajn tým. Navíc se zde prolínají všechny možné žánry komedie, akce, dobrodružný, Sci-Fi, drama nebo také romantika a krásně to do sebe zapadá. ( 7.8.14/CinemaCity/Sčítání lidu:7 ) ( 19.12.14/MAC ) ( 15.3.18/TV ) ( 25.9.18/TV ) (8.10.18/TV)

30 minut nebo méně (2011)

Jasně, je to blbost, ale na takovou odpolední oddychovku je to ideální. A není to ani tak tupé jak jsem podle názvu čekal. Má to nějáký svůj příběh, který je sice klišoidní, ale všichni herci jej dokázali komediálné opepřit. ( 6.8.14/MAC )

Need for Speed (2014)

Na tento film jsem se těšil od doby co jsem se této herní série dotkl, jenže jak jsem se dozvěděl že se něco chystá a uviděl jsem pár fotek a obsazení moc jsem to neviděl, ale nakonec to dopadlo skvěle. I herci ve které jsem pochyboval byli dobrou volbou. Mělo to sice vsobě klišoidní příběh, ale tu jsem ho příjmul protože příběh byl pro mě spíš vedlejší. Hlavně že jsem viděl krásná auta,honičky a překvapivě jsem se i zasmál což jsem nečekal. Opravdu vyvedená adaptace, ikdyž popravdě s hrou nemá nic moc společného a je to jedině dobře. ( 4.8.14/MAC )

Východní přísliby (2007)

První polovina je taková lehce průměrná a zajímavá, ale s nástupem druhé poloviny se to přeměnilo v jakousi ruskou mafiánskou telenovelu, která nebyla ničím zajímavá. Jasně sem tam se něco stalo, ale to na tom nic neměnilo. Takže je to podprůměrné, ale nemuselo by být. ( 3.8.14/MAC )