Divergence (2014)

Popravdě chtěl jsem tomu dát nižší hodnocení, ale jak vidím ten potenciál který v tom byl tak to udělat nemůžu. Protože rozštěpit společnost na frakce je nápad, který se poměrné moc nevyužívá a tady se mi ten nápad líbil, ale jen po krátkou chvíli, protože po nějáké té době to začíná vypadat nedospěle a táhne se to. Má to své dobré chvíle, ale je to pořádné nevyužité. V tomhle případě si myslím že kniha bude lepší. ( 10.8.14/MAC )

Očista (2013)

Tak tomuto se říká nevyužitý potenciál. Celý ten nápad je víc než originální a jak se to dokázalo pokazit. Neříkám že je to vyloženě špatné,ale ten nevyužitý potenciál z toho bije do očí. ( 29.7.14/MAC )

Jak fungují drogy (2011) (seriál)

No, no, no nevím jestli má takto vypadat dokoment o drogách. Dokument o drogách by měl být sice objektivní a ne moc negativní k tématu , jenže ukázat jen lidi kteří použivají drogy "rekréačně" není úplně ono. To nestačí protože to dopadá i jinak a to tady nejde vidět a vypadá to že drogy nejsou tak nebezpečné, což jsou. ( 25.7.14/MAC/Kokain , 25.7.14/MAC/Extáze )

Okrsek 13 (2004)

Tož chlapci dobre vám to skáče , ale herecké výkony nikde a scénář vypadá jako spíš improvizace . Kdyby si to alespon na nic nehrálo , ale ono si to hraje a navíc příliš okatě . A ty speciální efekty bych raději hodil do jiného filmu , možná se tam hodí , jenže je jich pro takovýto film škoda . No nebýt toho skákání a speciálních efektů tak to za nic nestoji . ( 18.7.14/MAC )

Žába k zulíbání (2002)

Kdyby mi někdo řekl o čem tento film pojednává určitě bych se nepodíval , protože to zní jako nehorázná blbost , ale je to jedna z blbostí kterou jsem už viděl několikrát a pořád mě neomrzela . Je to sice primitivní a až trapné , ale v přijatelné míře . 15.7.14/MAC )

Finty Dicka a Jane (2005)

Toto je komedie u které se člověk zasměje , jenže nepřináší nic nového a vyjímečného a možná kdyby nebylo Jima Carreyho tak by to tak vtipné nebylo . ( 14.7.14/MAC )

Sabotáž (2014)

Není to žádný akčnák narvaný testosteronem , ale drží si své temto . Není sice dvakrát rychlé , ale je tak rychlý že udrží svou latku po celou dobu , jenže takové lehké tempo bych u tohoto typu filmu nečekal a příběh se takněják vyvíjí jak by každý čekal , takže nic co by člověka upoutalo , ale taky nic co by zrovna nudilo . ( 12.7.14/MAC )

Mazel (2012)

Romantický příběh ztvárněný tak jak nemám rád , ale nadruhou stranu tohle nehrálo tak úplně na city aspon to tak na mě působilo a mělo to takový nepřeslazený příběh . Jen jednoduchost , neherce , kteří se hezky ukázali a atmosféru která byla sice depresivní , ale v tomto případě působila na film dobře ne vynuceně . ( 9.7.14/MAC )

Vyvolený (2000)

No , no , no tohle není vůbec špatný superhrdinský film , jenže celá myšlenka filmu je použita až ve dvaceti až třiceti minutách filmu a to nevypadá tak úplně dobře . A využít svou schopnost jen " jedinkrát " a ještě k tomu ke konci taky není úplně dobrý nápad . Bylo to zbytečně roztahané a nemyslím si že to tak muselo být . Všechno co se odehrávalo v tomto filmu šlo rozdělit jen do první poloviny filmu a ve druhé polovině se teprv mohly dít věci . ( 8.7.14/MAC )

V řetězech (2006)

Svázat doma nymfomanku do řetězů a napravit ji , je samoosobě nápad vyžadující jistou odbornou pomoc , ale jak vidno ne na plátné . Samuel L. Jackson není zrovna psychopat a té holce to něják zvlášt nevadí . Kdyby tento nápad byl vyprodukován někým kdo to umí pevně chytit bylo by se na co dívat . Toto bylo jen něco na co se dá dívat a chvilkama se i zasmějete , ale nemyslím si že ta komedie byla něják cílená . ( 7.7.14/MAC )