Absurdistán (2006)

Pár dobrých nápadů nemůže zachránit tuto jinak dost podprůměrnou a nudnou komedii.

My Generation: Jsou to pořád Who? (2007)

Vše co jste kdy chtěli vědět o The Who na dvou DVD. První popisuje cestu téhle legendární kapely od založení až po současnost. Druhé vypráví životní příběh každého z členů. Celkově je to hodně dobře udělané, skvěle sestříhané a natočené. Povinnost pro každého fanouška této skupiny, příjemné zpestření pro fanouška rocku a hudby vůbec.

Já, legenda (2007)

Nevadí mi, že tenhle film nepřinesl revoluci, jak píše Arx. Nevadí mi ani téměř nicotný soundtrack. Já se královsky bavil při podívané plné emocí, akce, napětí, výtečné atmosféry a skvělého Willa Smithe.

Dům voskových figurín (2005)

Jen a pouze další z řady teenagerovských vyvražďovaček, jakých se na nás valí každou chvíli strašná spousta. SPOILER. Aspoň že to ta Paris pořádně schytá.

Brazil (1985)

Jsem v rozpacích. Na pomezí tří a čtyř hvězd. Má to skvělý herce, scénář, je to dobře zrežírované, odehrává se to v zajímavým prostředí. Proti tomu však mluví lehká zmatenost, předěly kde má hlavní hrdina křídla jako Ikaros, které mě nudily. Prostě to není film pro každého. Přiznivcům Terryho Gilliama to však můžu jen doporučit. 4 hvězdy to nakonec ode mě dostává kvůli VÝTEČNÉMU Michaelu Palinovi, kterého mám tak rád z Pythonů.

Walk the Line (2005)

Vynikající životopisný film o hudbě, která mi je velice blízko. Johnnyho Cashe mám rád a výkon Joaquina Phoenixe mě naprosto přikoval k obrazovce. Bylo to jako kdybych koukal na pravýho Johnnyho a ne "jen" na herce.

Horší než smrt (2007)

1.půlka 3/5, 2.půlka 5/5. V první půlce jsem se trochu nudil a zkoušel se zorientovat v ději a postavách. Ve druhé jsem se již královsky bavil a užíval si ten nejpreciznější anglický humor, který mám tak rád.

Bídníci (2000) (seriál)

Jedno z nejlepších zpracování Bídníků všech dob. John Malkovich je jako inspektor Javert VYNIKAJÍCÍ!

xXx (2002)

Tenhle film bohužel nezachrání ani to, že se natáčel v ČR.