Vinnetou a míšenka Apanači (1966)

Nenáročná klasická Mayovka od Vinnetoua. Jen nechápu jak některý postavy přemýšlí - né tak malej kluk Happy, který vše vykecá a zkazí. Poté banditi, který mají dva rukojmí, tak je nesmyslně propustí a následně se vrátí do města, odkud zdrhli a málem je tam pobili. To fakt logiku nedává a je škoda, že ten film kazí hodně velká hloupost postav.

Partička (2011) (pořad)

Pořad který je tak trochu napůl divadlo, občas se na to mrknu a opravdu se luxusně bavím, někdy docela šaškárna a nuda. Záleží ale dost na úkolech a co improvizátoři zrovna při něm vymyslí. Takže to někdy rád zkusím, ale né vždy vydržím do konce.

RedNews (2012) (pořad)

Věřím že podobný pořad Počasíčko měl kdysi veliký úspěch. V době internetu tohle ale logicky úspěch nemělo - kdo si ho chce vyhonit, tak si na netu najde lepší děvky, který mu vyhovujou a kvůli novinkám bez reportáží na to určitě nikdo nekoukal.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Nejlepší show vůbec, sleduju jí už hromadu let a pokud je dobrá série, tak mě to baví. Je tam hromada věcí, který se mi líbí - soutěže nebo podmínky, ve kterých si soutěžící musí sáhnout až na dno, život v táboře bez modernch věcí, tedy sociální politika v něm a celkově s tímhle vším je hromada legendárních scén a situací. Další výrazná část zábavy je díky neustálému taktizování, kdo má jaké možnosti, komu se co vyplatí, samozřejmě potěší kvalitní podrázek na někoho kdo to vůbec netuší a jen vykuleně čumí. A když už konečně tohle všechno poskládáme a konečně nám zbydou 2 nebo 3 finalisti, tak přichází další originální konec - vyškremrat si nebo jakkoliv získat hlasy pro milion dolarů od lidí, které předtím museli jakkoliv vyloučit. Dříve jsem tuhle show dříve hodně žral a čekal neustále na nové díly.

Kdo přežije - David vs. Goliath (2018) (série)

Po delší době zas povedená série s dobrým vítězem a na kterou většina fanoušků nenadává. Na začátku to vypadalo na blbý téma, ale série jela celkem slušně od začátku do konce. Rozhodně jsem se u týhle série nenudil. Nick sice není ideální vítěz, který by nějak dominoval nebo předvedl legendární hru. Rozhodně ale není špatnej a svoje tahy nebo okamžiky měl. Hodně mu pomohla pozice underdoga. Další finalista Mike měl sice pro diváka nudnou hru, ale hrál dobře - bezpečná hra a přitom se v pohodě zbavoval hrozeb, kterých chtěl. Kdyby Nick nevyhrál imunitu, tak věřím že by ho taky odstřelil a v pohodě vyhrál. Angelina byla občas zábavná, občas otravná zloduška, ale její herecký výkony byli skvělý a dost hráčů jí je pěkně sežralo. Škoda že si to incidentem s Elizabeth pokazila a potom se už jen vezla. Na konci se nečekaně dobře obhájila - vliv možná nějaký měla, když do toho mlela. Důvod ovšem nebyli schopnosti ze začátku, ale protože se nemusela bát, že by letěla když jí každý chtěl do finále. Ze zbylích hráčů mě pěkně bavil Davie nebo Christian - jeden z mála nerdů, který neotravovali a naopak jsem mu dokonce fandil. Kara byla další nenápadná hráčka, která hrála slušně. U takový Alison taky nějak netuším v čem a proč byla taková hrozba, je škoda že nám to produkce neobjasnila. Na Alecovi se mi líbil jeho přístup a jak to nevzdával, jako správný hráč. Carl je dobrej rozumbrada, který pak ukázal jak se nechovat když máte převahu. Jediný kdo mi lezli na nervy, tak Natalie, která naštěstí byla včas zaražená a Gabby, u který bylo těch jejích výlevů moc a dokonce kvůli nim v určitý fázi málem překazila hru spoluhráčům. Co mě ale na této řadě štvalo byla další várka výhod a vypadnutí Dana, i když správně zahrál HII - největší výsměch, který se prostě neměl stát. O takhle důležitých změnách by produkce měla casting předem informovat(viz výrazná změna v 35.sérii kde taky hráči jen vykuleně čuměli), navíc ten Idol Nullifier mohl a troufnu si tvrdit, že musel získat jenom Carl - když už zavedli takovou novinku, tak by bylo divný kdyby se ve hře neobjevila. Na konci série v Reunionu chybí dva hráči a není vysvětleno proč, dřív byl zázrak když na něm někdo chyběl, v poslední době to je naopak. Pěkně mě taky naštvalo po vyhlášení vítěze, že sledujeme jak hlasovalo nějaké dítě než reakce vítěze Nicka, jeho rodiny nebo aspoň soutěžících.

Česko hledá SuperStar (2004) (pořad)

Ve svojí době měl tenhle pořad slušný úspěch, protože asi po prvé šlo o pořad kde v těhle zpívajících soutěžích šlo o kvalitu a potenciální karieru - né pořady typu Doremi nebo Caruso Show, kde to bylo občas utrpení poslouchat. První dvě série jsem tehdy jako většina mích vrstevníků sledoval a bavili mě, bohužel z toho ale naše televize udělali otravu jak to neustále rok co rok opakovali + přivedli další pořady, který jsou to skoro samý (jde prostě o zpěv) akorát pod jiným názvem. Bohužel si myslí dodnes, že každý cca rok nebo dva najdou další a další talenty z ulice.

Volejte Novu (2003) (pořad)

Na svojí dobu dobrej pořad, člověk se v době kdy tolik nebyl internet aspoň dozvěděl co nám chystá za novinky jeden z tehdy 4 neplacených programů. Chápu ale že dneska už to je trochu zbytečný pořad, možná tak vhodný pro starší lidi co používají místo internetu stále televizi.

Vylomeniny (2013) (pořad)

Pořad to určitě špatný nebyl a občas se to hodně povedlo, někteří účastníci na sluchátku předváděli skoro až herecký výkony. Jenže se bohužel těžko vymýšlí nový a originální vtipy, proto se opakovali a už to nebylo ono.

Návštěvníci: Cesta do Ameriky (2001)

Návštěvníci trochu jinak, za mě remake který je o trochu slabší než originál. Nuda to ale nebyla a líbí se mi ten jiný konec, kde se Jean Reno konečně dočkal svatby a nevěsty. Jen škoda těch podobných scén, které už známe a proto trochu nudili.

Periskop nahoru a dolů (1996)

Komedie která se snaží působit vážně, ale určitě neurazí. Jsou tam sice většinou neznámý herci, ale přesto sem se pěkně pobavil a rád se na tento film ještě v budoucnu podívám. Některé scény jsou sice nereálný, ale v porovnání s novějšími filmy né tolik přehnaný.