dee-key

okres Ústí nad Labem
student

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 22.9.2018  17:05

Myslím že chápu, jak ten film měl vypadat, ale rozhodně tak nevypadal. Pár Eastwoodových hlášek to nedokázalo zachránit a tak z toho vznikl jen takový dlouhý a nevtipný M*A*S*H.

• 25.8.2018  19:56

Nečekal jsem zázraky, spíš jsem doufal, aby to nebyl úplný průšvih. A navzdory příběhové vatě, která nastavovala kompilát úryvků z různých knih Nového zákona a tomu, že to bylo celé takové meditativní, proložené Pavlovými meta-vzpomínkami, to dopadlo jako celkem přijatelná interpretace, i když výtek bych pár určitě měl. Tak tři za snahu a za vtipného Lukáše.

• 23.8.2018  20:27
    Máš ji! (2018)

Je to asi divný, ale čekal jsem od toho trochu víc. Slabší tři.

• 30.7.2018  16:10
    Oscar (1991)

Jako veliký, opravdu veliký fanda původního filmu z '67, musím hodnotit takhle. Sice jsem se párkrát upřímně zasmál, ale stejně jako vždycky, když se dělají americké remaky francouzské klasiky, nedopadlo to nejlíp a při sledování Stalloneho hranaté brady mi pořád hlavou rezonoval Luise a Filipovksý. Promiň Slyi.

• 12.7.2018  22:04
    Oklamaný (2017)

Slabší tři. Čekal jsem teda trochu větší dusno. Cítím se takový... oklamaný.

• 11.7.2018  21:15

"I like the animals... but I love the humans." Pod to se klidně podepíšu. Není to velkofilm ani něco o čem bych musel týden přemýšlet, ale přesto film velmi příjemně překvapil.

• 9.7.2018  20:50

S malou kapkou nedočkavosti vyhlížím ten okamžik, kdy začnu koukat na normální filmy. Toto byl vskutku bizár, ale nakonec skoro i slzička ukápla, tak nemůžu dát jen tak tři.

• 9.7.2018  15:44

Obsah dobrý, forma špatná.

• 20.6.2018  21:25

Význam slov "koukat na film nedutaje" získává nový význam. A přesto že to má pár logických děr a přesto že je to příběh velmi tiché domácnosti, je velmi příjemné vidět zase něco originálního. Nebýt posledních pěti zbytečně hollywoodských vteřin, bylo by to ještě lepší.

• 15.6.2018  18:05
    Posedlost (1981)

Divnej film.

• 14.6.2018  21:09
    Na dotek (2004)

Chtěl jsem tomu dát tak dvě, ale vzhledem k tomu, že jsem u toho vyloženě nudou neumíral, tak by to ode mě nebylo fér. Ale jinak film o tom, kde každý spí s každým, všichni navzájem si lžou a nikdo neví, co vlastně chce, ... nic moc. Clive byl dobrej.

• 10.5.2018  21:02
    Šílenství (1994)

Pro fanoušky H. P. Lovecrafta, který ať byl jakýkoli psavec, tak adaptací jeho děl je jak šafránu, je to asi celkem uspokojivé, protože Howardův narativ je z toho docela dobře čitelný. Jinak to působí dost lacině. Třetí hvězda je za atmosféru, kterou tomu asi upřít nemůžu.

• 3.5.2018  23:43

Když jsem viděl trailer na Doctora Strange, říkal jsem si, že by to mohlo být zajímavé už jen kvůli tomu, jak to vypadá. Ale byla to stejná marvel opakovačka, jako vždycky. U Panthera jsem si to říkal taky, ale bez těch nadějí. A docela jsem se mýlil, vypadá to dobře a i ten scénář se mi celkem zamlouval. Jen tak dál.

• 2.5.2018  22:44
    Nepřátelé (2017)

Cesta smíření, během které zemře spousta lidí, ale jinak se tam nic zvláštního nestane. Tři hvězdy za to, že jsem se u toho ani moc nenudil a za to, že tam hrála Pocahontas.

• 29.4.2018  21:46

Tak vyloženě jsem se u toho neřehnil, na komedii tam bylo toho vtipu málo. Kdyby to bylo úplně bez vtipu, byla by to vlastně strašně drsná podívaná, takže takhle ten poměr byl plus mínus akorát.

• 26.4.2018  21:55

Musím se omluvit starýmu Blade runnerovi a zároveň potvrdit svoje předešlé výroky o starých sci-fi, že jsou neskutečně utahané. Kdyby z toho Kubrick neudělal videoklip ke Straussovi, mohlo to být o půl hodiny kratší. Jak moc je to originální a inovativní ponechám k zhodnocení někomu, kdo to viděl v době natočení, ale budu předpokládat, že to prostě musela být pecka. Srážím jednu hvězdu za ten meta-konec.

• 7.4.2018  11:38
    Sidney Hall (2017)

Na rozdíl od Manchester by the Sea, což byla jen nudná depka, je Hall mnohem divácky zajímavější a pro mě tragičtější. Logan si v podstatě zopakoval postavu Charlieho s tajemstvím, který byl ale komornější. Nevím jestli je to na pět. Nevím proč vůbec na ty depky koukám. Radši si půjdu číst...

• 5.4.2018  22:13

Knihu jsem četl a přiznám se, že si z ní moc nepamatuju. Ale ještě to vím, že ty úkoly byly uplně jiný! A to nevadí. Protože RPO je líbivá a vizuálně zajímavá úlitba populární kultuře a nerdům (ačkoli ty avatary byly pěkně hnusný). Takže jo, koukatelný to je, celkem jsem si i zasmál, ale dávat tomu pět jen proto že to dobře vypadá nebudu.

• 5.4.2018  18:14

Během sledování jsem málem umřel nudou. Casey s patologickou potřebou být potrestán se prdelí od ničeho k ničemu, ne a ne se rozpovídat a zbytek filmu je sestřih každodenních situací průměrného Američana. Ale atmosféru to má dobrou a hraje tam pěkná hudba.

• 4.4.2018  21:23

Na čtyři ten film asi není, ale musím trochu vyvážit místní nízké hodnocení, protože na to že to je televizní film, je tahle neznámá kapitola z dějin zpracovaná poutavě a koukatelně. A otevírá nejednu morální otázku.

• 30.3.2018  17:56

Devadesátková klasika.

• 25.3.2018  21:44
    Mys hrůzy (1991)

De Niro dokáže být fakt ďábel.

• 16.3.2018  20:40

Jen asiati dokážou ze soutěže kuchařů udělat akční film. Lepší tři.

• 9.3.2018  13:52
    Světlonoš (studentský film) (2005)

No vida, to nebylo vůbec špatný. Jsem netušil, že se něco takového v tej naší kotlině urodilo.

• 12.2.2018  21:35
    Tanečník (2016)

Bezmála pět. Zdařilý a výmluvný dokument, který bych nečekal, že mě zaujme.

• 27.1.2018  21:47

Těžko hodnotit. Pokoj jsem neviděl, ale ten tvůrce bude asi pěknej magor. Jinak co k tomu říct? Dokoukal jsem to na čtyřikát, takže The Room si asi nedám.

• 20.1.2018  21:15

Je pravda, že jsem si u toho občas podupával, takže ta muzika má něco do sebe. Bavily mě ty tvůrčí fáze a Wes Bentley. Ale jinak spíš průměr.

• 14.1.2018  14:36
    Bright (2017)

Do půlky je to standardní policejní drama a lá osmdesátá léta, kde bělocha nahradil černoch a černocha ork. Pak už je to ale pád na pád a všechno vybuchuje, lítá, umírá a pobíhají tam podivní tvorové hledající kouzelnou hůlku. Když si odmyslím všechna ta klišé, tak na jedno podívání to nebylo nejhorší.

• 13.1.2018  15:51

Z celé pomyslné Jamadovi trilogie je tento film nejdramatičtější a nejakčnější. A byť je z větší části dost dobře domyslitelné, jak to celé dopadne a příběh není kdovíjak originální a už vůbec ne spletitý, líbil se mi asi nejvíc. Koneckonců kdo, když ne Japonci, jsou mistři v dělání noblesy z jednoduchých věcí.

• 13.12.2017  22:51

Deklasovat klasiku žánru na rodinnou komedii, to je vyloženě sprosté. Kdybych to měl hodnotit jen podle vtipů, bylo by hodnocení vyšší a kdybych to měl obodovat na základě facepalm momentů, bylo by to dokonce na pět rudých hvězdiček. Ale kromě podělávky Luka Skywalkera se z toho jaksi duch a síla celé ságy vytratila.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30