Cesta do zatracení (2002)

Paráda. Moc pěkně zahraný mafiánský film. Hlavně má hezký, možná i trochu tísnivý, soundtrack. Jude Law si vystřihl roličku dost pěknýho magora, Crain pěknýho hajzla a Newman, ten je prostě odzbrojující. Nebyl bych to já, abych k tomu filmu neměl nějaký zážitek. Za prvé jsem na konci brečel a to se mi moc často nestává. A za druhé jsem to pouštěl klukům na mých narozeninách. To byla ta oslava, na kterou přišel Michal s Kubou o tři hodiny později a jako dárek mi přinesli přinesli mi hamburger. Síla co? Ale film mi to nezkazilo, ó ne. Můj top mafia movie.

Střihoruký Edward (1990)

Film tajemný , fascinující , dojemný , mysteriózní , nestravitelný , přesmutný ale s Deppem.A zdá se mi že vždy když se spojí Depp s Burtonem ,vznikne z toho něco podivného ,ale něco co má v sobě jisté kouzlo.I když to zpravidla to nepochopim.

Silent Hill (2006)

No , ani to nebylo tak strašidelný, spíš echtovně nechutný, úchylný, krvavý a vůbec, ten konec jsem nepochopil. Ale mělo to fakt dobrou atmosféru, a to ja u filmu dokážu ocenit.

Obchodník se smrtí (2005)

Mám rád zbraně, mám rád i filmy o zbraních, ale po shlédnutí tohoto filmu už nesáhnu ani na pitomou kuličkovku. Kecám. Obchodník se smrtí je nejen podle pravdy ale poukazuje i na pravdivé skutečnosti které se dějí den co den v tomto pomateném světě.A navíc je to napínavý trhák ve svižném stylu.

Ohněm a mečem (1999)

Nemůžu jinak než 5. Poláci na tohle prostě mají talent a s předlohou jako je tady a s obsazením, hudbou, kamerou, režií a tím kvantem peněz, co do toho natřískali, nemohli šlápnout vedle. Stopáž vůbec nevadí a srdečně doporučuji všem, kterým jsou dějiny aspoň trochu blízké.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Ano, starý a nesmrtelný trpaslík srší vtipem snad v každé epizodě. Tady už ale nejde o to, dát pět hvězd jen proto, že to dali ostatní, není to ani z povinnosti, protože Red Dwarf je kult, je to prostě povinnost, jelikož tomuhle oldschool seriálu se těžko něco vyrovná.

Království nebeské (2005)

Jak je možný, že už jsem potřetí na profilu tohothle filmu a potřeti zjišťuji, že ačkoli ho mám v oblíbených, nenapsal jsem k němu koment? Všude čtu, jak Orlando neumí hrát. Možná neumí. Já nejsem herec, nestudoval jsem herectví a žádnýho herce neznám, ale když vidim film takovéto velikosti, musím jásat. Křižácké výpravy jsou moje téma číslo jedna a tohle je top. Já vím, vyvlečte mě za město a azaházejte kamením, protože tenhle film je historická srajda, alemě se to prostě líbilo. A navíc soundtrack. Moje jasný eso.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Tak dobře, už jsem ten film viděl. Ale stejně celý téma toho filmu je hovadina. Pravda, je to dobře natočený, obsazení téměř perfektní, má to děj, odsýpá to, jako thriller je to docela dobrý.

Trestná lavice (2005)

Fakticky vydařená komedie ze sportovně - vězeňského prostředí. Paul Crew je ex-hráč amerického fotbalu který se za zaprodání zápasu svého týmu a řízení kradeného auta své přítelkyně dostane do vězení. Tam dá dohromady tým a začnou hrát fotbal proti surovým dozorcům.Těšit se můžete na Adama Sandlera nebo Chrise Rocka. TOHLE JSEM PSAL JÁ? :) No pravud jsem měl v tom, že ten film je dobrá komedie. Viděl jsem to na školním výletě v devátý třídě a fakt jsme se bavili.