• Rodinný

SpongeBob v kalhotách: Film (2004)

Nejdřív jsem viděla novější pokračování a to mě moc neoslovilo. Teď jsem viděla tohle první filmové zpracování Spongeboba a taky se mi moc nelíbilo. Říkám si, že seriál je zlatej ... Už by chtělo netočit filmy o tomto tématu. 35%.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad)

Žádnej zázrak to teda není. Naštěstí jsem toho moc neviděla ... 15%.

Pozdravy ze spermabanky (2013)

Na tento film jsem se koukala i přesto, že nemusím hlavního herce Vince Vaughna. A dost mi vadil ... ostatně jako vždy. A i dějově mě to moc nebavilo. Chvílema se to docela dalo, a tak dám aspoň 40%.

Padesát odstínů šedi (2015)

Popravdě jsem to čekala horší podle toho hodnocení tady a i podle toho, co jsem slyšela od lidí z okolí. První půlka se mi docela líbila. I na 60% by se to dalo hodnotit. Ale pak se film začal táhnout a trochu mě to přestávalo bavit. Když se to tak vezme, tak se toho ve filmu dějově zase tak moc nedělo. Můj názor je, že kdyby se to trochu vyladilo a stopáž by se zkrátila tak maximálně na 90 minut, tak by tvůrci udělali líp. 124 minut je na takový film hrozně moc .. Hlavní herečka Dakota Johnson se mi docela líbila, ale role Jamieho Dornana byla docela hrozná. Ale možná to tak bylo plánovaný, aby to nebyl sympaťák, ale spíš slizák ... Jeho tvář mi hodně kazila celkový dojem z filmu. 45%.

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

Tak tenhle film mě zrovna moc nebavil. Párkrát jsem se zasmála, ale nic velkýho. A moc se mi nelíbila ta animace ani ten animovaný podvodní svět propletený s lidským světem ... Víckrát se už dívat na tento film určitě nebudu. 40%.

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Průměrný animovaný seriál, který mě ničím zvláštním nezaujal. Ale jako oddychovka asi dobrý. 55%.

Paralelní světy (2012)

Nápad je to hodně dobrej, ale nějak se mi nedařilo vžít se do děje. Herecký obsazení bylo sympatický. Ale za mě jen 60%. Sci-fi zrovna není moje krevní skupina.

Soudkyně Barbara (2015) (pořad)

Tohle se nedá brát vůbec vážně. Jde na to koukat asi jen z nudy ... 15%.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Jednička byla určitě lepší, ale i tak se mi tohle pokračování líbilo. Chvílema se to malinko táhlo, ale jinak nemám skoro co vytknout. Jim Carrey se mi prostě nikdy neokouká. 65%.

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Ztráta času koukat se na celý film ... Pořád nechápu, proč se takové filmy u nás točí a nenatočí se radši něco pořádnýho. Odpad!