• Rodinný

Kámoš (2003)

Další ze skvělých norských filmů. Komediální drama ze života. To je přesně něco pro mě. Herci sympaťáci, námět se zajímavou zápletkou a výborné zpracování. Tohle všechno dostanete u tohoto snímku. Víc takových filmů ... Určitě jsem to neviděla naposledy. 95%.

Blondýna na předpis (2014)

Čekala jsem blbost, ale dost jsem se mýlila. Film mě bavil hned od začátku. Bylo to spíš víc drama než komedie, ale pár vtipných momentů se tam našlo. Hodně mě zaujala role Douga (Sam Rockwell). Celou dobu jsem byla u filmu jak přikovaná. Nestává se mi moc často, aby byl děj tak nepředvídatelný jako právě tady. Trochu mi vadil ten vyprávějící hlas, ale dalo se to přežít. Nápad na námět filmu je to hodně dobrý. Film prostě ze života, který si na nic nehraje. 75%.

Soví houkání (2006)

Zase tak špatné, jak to na první pohled podle hodnocení vypadá, to nebylo. Na tenhle film jsem se dívala hlavně kvůli Loganu Lermanovi. Děově to nebyl sice žádný zázrak, ale na sobotní večer po náročným dni ideální. Líbilo se mi sympatický herecký obsazení a pěkný prostředí Floridy. 60%.

WATTS Zap (2002) (pořad)

Jeden z nejlepších televizních pořadů. Nejvíc se vždycky zasměju u scének z tenisu nebo lyžování. 95%.

Král džungle (1997)

Brendan Fraser tu byl jako vždy výborný. Jen mi tam v ději vadily ty místama trapné scény a to vyprávění dalšího hlasu. Nebýt těchto věcí, tak uvažuju i nad 75%. Romantická linka se mi líbila. Takže celkově dávám hodnocení 60%.

Pojedeme k moři (2014)

Asi jsem čekala moc. Tohle je pro mě jedno velký zklamání. Popravdě jsem si o filmu před tím nic nezjišťovala a nějak mi nedošlo, že bude točený jako dokument. V tom byl asi ten největší problém. Dokumenty totiž nemám vůbec v lásce. Takže neustálý mluvení do kamery mi dost vadilo a ten hlavní kluk mi přišel docela trapnej. Podle hodnocení tady na čsfd jsem čekala, že film bude stát za to, ale bohužel. Měla jsem problém ´film´ dokoukat. Celou dobu mi tam chyběl filmový děj a hlavně emoce, který jsem čekala. Táhlo se to od prvních minut a dost jsem se nudila. Po tomhle si troufnu říct, že Mádl je rozhodně lepší herec než režisér ... Nápad asi dobrej, ale dost nedomyšlený. Nebrala jsem ´film´ vážně ani vteřinu. Dětský herecký výkony byly hrozný ... Když už, tak si měl autor vybrat někoho, kdo má nějáké zkušenosti. Tohle na mě působilo hrozně amatérsky a nejen to. Nechybělo moc a dala jsem odpad. A určitě bych to neprezentovala jako komedii, dětský film a kdo ví co ještě ... Mělo to spíš depresivní nádech.. 20%.

Vybíjená (2004)

Tak trapný film jsem už dlouho neviděla. Ze začátku se na to docela koukat dalo, ale postupně jsem u toho začala docela umírat. V hlavní roli mi dost vadil Vince Vaughn, ale to není poprvé. Celkově ho moc nemusím. Nejlepší byl stejně Justin Long. Hodně jsem se přemáhala, abych to dokoukala a poslední půl hodinu jsem to stejně vzdala. 35%.

Profesor v ringu (2012)

Docela fajn nenáročný a oddychový film. Ze začátku měl laťku dost vysoko, ale postupně trochu klesala. Stal se z toho jen lepší průměr. I když herecký výkon Kevina Jamese mě opět dostal. Je to můj oblíbený herec už od seriálu King of Queens. Salma Hayek byla taky supr. Ten konec filmu radši komentovat nebudu ... Prostě Amerika. 60%.

Líbat nevěstu zakázáno (2011)

Super oddychový film na večer, když se vám u filmu nechce přemýšlet. Ze začátku to vypadalo na dobrou blbost, ale pak jsem koukala dál a tak hrozný to nebylo. Chvílema jsem se i smála. Je pravda, že cz dabing byl hrozný, ale dalo se to přežít. Příště až na tento film budu koukat, tak se určitě podívám v originálním znění. Teda pokud nějáké příště bude. 55%.

S láskou, Rosie (2014)

Tak nějak jsem od toho čekala mnohem víc než jsem dostala. Neříkám, že film byl špatný. Je to přesně téma pro mě. Jen mi tam pořád něco chybělo. Zpracování mohlo být lepší. Už dlouho jsem filmu nedala plný počet a nebude to ani dnes. A teď k filmu samotnému. Herecké výkony se mi moc líbily. Klavírní hudba se mi taky líbila. Jen bych asi vystřihla pár populárních songů dnešní doby. A nevím, co je to teď za módu to rádoby přeskakování v ději o pár let sem nebo o pár let tam. Docela mi to opět vadilo. Kazilo mi to celý dojem z filmu. Jinak dějově se mi to sedlo. V mnoha věcech jsem se v Rosie viděla. I když pár věcí bych asi udělala jinak než ona. Tady se ukázalo, že dva různí lidé si k sobě dokážou najít cestu, i když ta je někdy dost trnitá. Takže moje celkové hodnocení je jen 70%.