• Rodinný

Arnoldovy patálie (2002)

Tohle filmové zpracování na seriál Arnoldovy patálie zdaleka nemá. Jako malá jsem ten seriál zbožňovala. Škoda, že ho už dlouho nedávali. Film hodnotím jen na 55%.

Pod jednou střechou (2010)

Krásný film. Byly tam všechny prvky, co mám u filmu ráda. Josh s Katherine tvořili sympatický pár a krásně to mezi nimi jiskřilo už od začátku. Trochu mi vadilo to přeskakování z jednoho ročního období na druhé. Ale to je jen malá vada na kráse. Jinak mi děj hrozně rychle utekl. 80%.

Zakletý v čase (2009)

Nejdřív film podle obsahu vypadal zajímavě. Ale pak jsem začala koukat a už mi tak zajímavý bohužel nepřišel. Rachel McAdams patří mezi moje oblíbené herečky, ale tady v té roli se mi až tak moc nelíbila. Dějově jsem se docela nudila. Celou dobu jsem postrádala tu správnou jiskru, co by mě vtáhla do děje, abych se přestala nudit. Nápad na námět je to určitě zajímavý, ale to zpracování bohužel nevyužívá prvotní potenciál. U děje mi taky vadilo, že šel až moc rychle a zmateně ... Mám radši kratší časové úseky. Jinak hudební doprovod se mi líbil a k filmu se i hodil. 55%.

Let's Dance All In (2014)

Už dost ohrané téma. A v tomhle případě i špatně zpracované. Předchozí díl se mi líbil o něco víc. Tady jsem se začala nudit už po půl hodině. Nevím, jestli byl dobrý nápad nechat vesměs stejné herce. Chtělo to nějak oživit a přidat nový nápady, ale to se bohužel nestalo. Pro mě má zvláštní cenu akorát první díl Let´s dance. Žádný další už ho nepřekonal. 20%.

Let’s Dance: Revolution (2012)

Tady se střídaly lepší chvilky s těma horšíma. Když se najelo na tancování, tak mě to nějak extra moc nebavilo. Neříkám, že bylo špatný, pár zajímavých kousků se tam našlo. Ale tu hudbu bych určitě změnila, aby z toho tak nebolela hlava. A pak měl film ještě další linku, tu romantickou. A ta mi sedla o něco víc. Když se to veme celkově, tak můžu dát maximum 55%. I když ze začátku to mělo vyšší laťku.

Láska na druhý pohled (2009)

Krásné romantické drama v čele se sympatickou Jennifer a charismatickým Aaronem. Normálně bych asi dala jen 60%, ale tenhle snímek měl něco zvláštního do sebe, že nakonec musím dát 75%.

Vánoce v Bostonu (2005) (TV film)

Docela fajn film o Vánocích. Patrick J. Adams byl v hlavní roli vážně sladkej. A i Marla se mi líbila. Jinak dějově to byl průměr. 60%.

Dohazovač (2005)

Příjemná romantická komedie. Bavila mě hned od začátku. Sympatický herecký obsazení v čele s mojí oblíbenou Amy Smart. A k tomu kouzlo Londýna ... To všechno do sebe krásně zapadalo. Já vím, že příběh byl docela nalinkovaný a předvídatelný, ale vůbec mi to nevadilo. 75%.

Hlavně nezávazně (2011)

Tenhle film mi moc nesedl. Asi jsem na to neměla koukat v CZ dabingu. Byl hrozný. Docela jsem se nudila. Podle ukázek jsem očekávala víc. Chvílema mi to přišlo docela trapný. Škoda. Od herců jako je Ashton a Natalie jsem čekala lepší výkony. A tyhle témata typu každej s každým nejsou moc pro mě. 40%.

Šílený rande (2003)

Trapárna na entou. Tenhle film se nedal brát vůbec vážně. Nuda, nuda a zase nuda. Musela jsem se přemáhat, abych to celý dokoukala. Nemám ráda filmy, kde na sebe celou dobu všichni jen řvou. Hrůza. 20%.