• Rodinný

Moje nesnesitelná puberťačka (2011) (seriál)

Další z průměrných amerických seriálů ... Tento taky nepřínáší nic nového, ale zatím jsem se docela nasmála. Až uvidím víc dílů, tak možná napíšu víc. Zatím dávám 55%.

The Last Word (2008)

Hodně zajímavé téma. Přesně takové filmy mám ráda. Drama, kde je hlavní hrdina podivín jako je tady právě Ewan. Moc nechápu to označení komedie tady na čsfd ... Označila bych to jako psychologické drama. Wese Bentleyho jsem před tím viděla jen ve filmu Americká krása, ale tady byl ještě lepší. Jeho výkon byl určitě vyzrálejší. A Winona po jeho boku se mi moc líbila. Ani bych neřekla, že tihle dva se k sobě tak budou hodit. Do děje mě film vtáhl hodně rychle. Pořád jsem nevěděla, jak to celé skončí. Ve finále mě ale ten konec docela překvapil. Jinak za hudbu taky dávám velké plus. 80%.

Moje superbejvalka (2006)

Neviděla jsem úplný začátek, ale nemyslím si, že by to nějak vadilo. I tak jsem si říkala, jestli má cenu tento film vůbec dokoukat. Jediné, co se mi líbilo, bylo herecké obsazení. Jinak dějově je to další americká trapná romantická komedie. Moc nechybělo a dala jsem jen 20%. Nakonec dávám 35%.

Kárový kluk (2011) (TV film)

Nebýt toho tenisu, tak film možná ani nedokoukám. Škoda, že ho tam bylo tak málo. Herecké výkony dost pokulhávaly a dějově to chvílema byla nuda. Ještě jedno plus film měl a to, že hlavní hrdnina byl celkem sympaťák. 45%.

Lítám v tom (2009)

Výborný film v čele s charismatickým Georgem Clooneym a nádhernou Verou Farmigou. Celou dobu měl film šmrnc a rychlý dějový spád. Vůbec jsem se nenudila. Rozhodně bych takovou práci dělat nechtěla, ale někdo ji dělat musí. A taky se mi líbilo, že film byl postavený na realitě. Ta je ovšem někdy hodně krutá ... 75%.

Můj přítel delfín 2 (2014)

Tohle pokračování se mi líbilo mnohem víc než jednička. Nevím, čím to bylo. Možná tím, že tady byli všichni starší a herecké obsazení bylo stejné jako v jedničce. Dějově mi to sedlo a u některých scén šel mráz po zádech. Nádhera. A určitě doporučuju koukat na film v originálním znění. Viděla jsem kousek v cz dabingu a nedalo se to poslouchat. 80%.

Co jsme komu udělali? (2014)

čekala jsem komedií, u které budu mít záchvaty smíchu ... Ale ve skutečnosti jsem se hrozně nudila. Film mi vůbec nepřišel vtipný, ale spíš otravný. Postrádala jsem celou dobu něco, co by mě vtáhlo do děje. Pro mě jedno velké zklamání a dávám jen 50%. Ne všechny filmy z Francie jsou super ...

Whiplash (2014)

Miles Teller ... Já toho kluka mám film od filmu radši. Je to vážně velký talent. Tenhle žánr mu sedí. V tomto případě se do role krásně vcítil a věřila jsem mu každé slovo. I ostatní herecký výkony byly výborný. Hudebně se mi to nelíbilo až tak, jak jsem čekala. Jazz totiž moc nemusím. A dějové pasáže s bicíma mi chvílema braly dech. 80%.

Jsem číslo čtyři (2011)

Normálně mě tenhle žánr moc netáhne, spíš vůbec. Ale tohle mě zaujalo hned na první pohled. Do děje jsem vcítila okamžitě. Mělo to boží atmosféru, skvělou hudbu a hlavně herecký obsazení. Neříkám, že to bylo úplně bez chyb. Pár much by se tam našlo, ale pořád převládá pozitivní dojem. 80%.