• Krátkometrážní

Husk (2011)

Čistej průměr, spíš pro mladší ročníky. Málo krve (ani jedny střívka), hodně logickejch kiksů, ale pořád sledovatelný. 50%

Hvězdná brána (1994)

Výborný sci-fi, který mělo zůstat jenom filmem. Kurt je pán. Kino Lucerna 1994 a krásnejch 90%.

Hvězdná pěchota (1997)

Verhoeven opět ukazuje, že má koule. Takže máme akční sci-fi plný satiry, násilí, další satiry a násilí. A to se mi líbí. Dokázal vystihnout fašizující společnost stějně jako v Robocopovi (legendární prostřihy zpráv apod.), stejně jako neomezenou moc médií a korporací. Naprosto nadčasovej snímek, kterej spusta lidí nepochopila a vzhledem ke svý omezenosti ani nikdy nepochopí. Pro mě 100%.

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Kdo by řek, že to nebude trapárna. Jasný že s jedničkou(kterou mám v topce) se nedá srovnávat, ale ani jí to neuráží což se cení. Pro mě to je povedený přiznaný béčko s výbornou náboženskou a politickou satirou. Van Dien je v pohodě a až na slabší rozpočet(ty papundekly jsou strašný) to vopravdu baví od začátku do konce. 70%

Chained (2012)

Slušnej chlap tenhle Vincent. Jeho svérázná výchova malýho Tima je místy trochu za hranou normálu, ale jinak si vybudujou moc hezkej vztah. Ani ten řetěz není moc potřeba. Škoda tak pomalýho tempa, mohla to bejt větší pecka. 60%

Infestation (2009)

Celkem vtipná komedie s hmyzím šmejdem vodněkud z vesmíru. Přerostlý mouchy a švábi, pár vtipnejch scén a svižnej děj. Třetí hvězda je jenom a jenom za ukončení uřvaný blondýny mazáckym černochem.

Interceptor (1992)

Akční béčko s F-117 Nighthawkem v hlavní roli. A když béčko, tak doslova, včetně mizerný výpravy i triků. Ale zas na druhou stranu mě to jako malýho bavilo a Prochnow i Divoff jsou starý vojny. 50%

Interstellar (2014)

Pro mě zatím nejslabší Nolan. Pár přešlapů by se dalo odpustit, ale Nolan není Kubrick, takže jsem se začal dost nudit. Samotná podstata filmu je nesmysl, ale to bych musel spoilerovat. Zkrátka zklamání, až příliš WTF? momentů, logickej kiksů (u Nolana sic!) a ubrečený nudy. Druhá půlka určitě zábavnější. 60%

Ip Man (2008)

Donnie Yen je pán. Ty souboje nemaj chybu, jeho komba jsou neuvěřitelný. Děj se odehrává během války, kdy Japonci "trochu utlačujou" Číňany. A tak mistr IP bude muset fightit. A když fightí tak to má koule. Chci ho vidět jak si rozbíjej obličeje se Scottem Adkinsem.