• Krátkometrážní

Americká krása (1999)

Tohle je kult. Lester v podání Spaceyho, to je prvotřídní výkon. Do toho hromada dalších zajímavejch postav a pohodově-průserovej feelin. 90%

Cours Toujours (2010)

Smysl? Asi ani ne. Pěkná animace? Ne. 15%

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Příjemný překvapení. Burtonova klasická stylizace není na škodu, prostředí New Holland perfektní a hromada popkulturních odkazů přímo vybízí k udržení pozornosti. Škoda nudnějšího středu filmu, poslední dvacetiminutovka je výborná. KINO. 70%

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad) odpad!

Koncentrované hovno okořeněné exhibiconismem, chlastem, opičím IQ a bezzubou kráskou. Hned jak jsem se dosmál odešel jsem zvracet. Supr záležitost!

Barb Wire (1996)

Jedna z nostalgie. Jinak je to hovadina. 10%

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Bohužel vyměklá a místama úplně zbytečně komediální "akce". A to jsme naštěstí přišli do kina s 10 min. zpožděním. Vědět o vrahovi od začátku tak ty 3 * asi ani nedám. Herzog vtipnej. KINO. 55%

Nespoutaný Django (2012)

Tak tu máme dalšího klasickýho Tarantina, se vším, co k tomu patří. Elaboráty, co komu chce říct, komu vzdává poctu apod. tady odbyli jiní, takže bych jen vypichol, co mi utkvělo nejvíc v hlavě: Dr. King Schultz z Düsseldorfu (ne asi), prostřelená koňská hlava, nájezd Ku-Klux-Klanu, pan Candie, šerifův odchod do věčnejch lovišť, Broomhilde, a vlastně další desítky věcí. Další projekce v brzku. 80%

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Nesmrtelná klasika a v dětství moje nejoblíbenější filmová série společně s Bondem. Nemá cenu nic psát, všechno tu už bylo řečeno. Kdo neviděl jako by nebyl. 100%

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)