• Krátkometrážní

Death (2008) odpad!

Film? Tak to já budu taky filmař!

Resident Evil: Zánik (2007)

Vydařený pokračování nabitý jedničky a slabší dvojky. Milla je pořád kousek, digitální havrani povedený a ta akce ve Vegas je přímo ukázková. Nadopovaný zombíci jsou dobrá volba. Poctivejch 75% a určitě si to dám znova.

Izolace (2006)

No tak tohle teda pobavilo. Permanentně sjetej Danny Dyer, medvědi, Rumunsko/Maďarsko, teambuilding a postupný vyvražďování celý ujetý zbrojní firmy. Já se bavil, né že ne. Od Smitha doporučuju i Triangle. 75%

Touha po pomstě (2010)

A tohle se povedlo. Rodiče přídou vo synka (starej mazák Moseley si ho veme do parády) a tak se chtěj srabácky mstít. No a vona to až taková srabárna není, rodičové se pěkně rozjedou. Další nečekaný překvapení. 70%

Chained (2012)

Slušnej chlap tenhle Vincent. Jeho svérázná výchova malýho Tima je místy trochu za hranou normálu, ale jinak si vybudujou moc hezkej vztah. Ani ten řetěz není moc potřeba. Škoda tak pomalýho tempa, mohla to bejt větší pecka. 60%

Democrazy (2007)

Hilary je kráva, teroristka a válečnej zločinec, takže každej pokus se počítá.

Máma (2008)

Za tu atmosféru je čtvrtá hvězda. Během tří minut solidní psycho. 75%

96 hodin: Odplata (2012)

Slabounkej vodvar nabitý jedničky, kde mladá Millsová háže granáty po Istanbulu, naděluje kvéry jak vyjebaný Santa Klaus a honí starý piáno. Pár scén dobrejch, ale jinak šedej průměr. 60%

Dredd (2012)

Pro mě velmi příjemný překvapení. Dredd hláškuje, krve (ač digitální) jsou litry, je to správně přehnaný a pořád akční. SLO-MO chci zkusit. 70%