Italské námluvy (1994)

Začínám zjišťovat, že mam pro Marisu Tomei slabost a tady obzvlášť, navíc je tu sympaťák Robert Downey Jr. a parádně vymašťenej Billy Zane. Prostě pohoda a zábava.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Musí se nechat, že četnost trapných scén rapidně klesla, ale ono to asi bude tím, že se tam ty dvě hodiny vlastně nic neděje a jediná část, která trochu rozproudí krev je ta ze začátku, kde se všichni promění na Harryho Pottera a mně se udělalo krapet špatně z toho ,že budu muset koukat na +-10 Radcliffů 2 hodiny v kuse bez odpočinku, ale naštěstí se to nevyplnilo a koukal jsem jen na jedno tohle herecký dřevo. Každopádně až na pár menších částí opět nuda, ale já tu serii dokoukám, já si věřim, že to nevzdám a budu in.

Nádech (2010)

Kvalitní drama s prvky thrilleru, kde působí skvěle ta drsná atmosféra zapadákova v Mexiku, ale ten konec byl vážně stupidní, ja bych obětoval klidně 10 mexikánců naráz.

13 samurajů (2010)

Původní film jsem neviděl, ale při sledování jsem došel k závěru, že Miike se asi docela hodně snažil napodobit originál a nejsem si jistej, jestli to bylo zrovna dobře, protože ta nejzásadnější část celýho filmu - bitva, je sice totálně dokonalej realistickej masakr, ale s naprostou absencí hudby, což ve výsledku, spolu s ještě nedostatečným představením postav, znamená, že to nedokáže v divákovi vzbudit téměř žádný emoce a jedný se tak jen o sledování parádní krvavý vřavy, ale vůbec to nepůsobí jako hrdinskej boj 13ti bojovníků proti dvousethlavý armádě, je to docela škoda, protože jinak to bylo fakt výborný.

Nevhodný den pro rybolov (2009)

Nějak si nemůžu utřídit jestli se mi to líbilo nebo ne a jestli to bylo divný nebo zajímavý. Každopádně to rozhodně stojí za zkouknutí.

Neo Ned (2005)

Naprosto perfektní Jeremy Renner, ta jeho bezprostřednost a jednoduchost byla úplně úžasná. Tady na tomhle filmu je krásně vidět, že řada lidí něco nenavídí a ani neví proč, prostě jen z důvodu, že to tak dělaj ostatní a Neo Ned to dotáhnul úpně k dokonalosti.

Bezvadíkyještěprosím (2010)

Pohodový romantický komediodrama, kde Josh Randor je přesně takovej jako v HIMYM, což mě osobně nevadí, myslim, že se na to celkem hodí a navíc on je jen jedna část z tří párů, který se tu řeší a celkově celej film plyne v takovým příjemným tempu i atmosféře, že se na to dobře kouká, i když to nic geniálního neni.

Cesta samuraje (2010)

To je tak těžký udělat obyčejný drsný béčko s řezníkem v hlavní roli? já myslim, že to tak těžký nebude, v 80tých, 90tých letech by z tohohle udělali řežbu, kterou bych si se všim všudy užil, i když by to bylo stupidní třeba, dneska je to bohužel jen vcelku nudná kravina, kde si člověk užije trochu akce na začátku, to je asi to nej, co lze za celej film vidět a pak se z hlavního maséra stane pradlena a chůva a pořádný akce se dočkáme až na konci, kde sice pochcípá hromada lidí,ale člověka spíš zajímá jak je možný, že do boje jde 50 lidí, pochcípá jich 100 a ještě 50 zbyde než jak ta celá akce vypadá. Bohužel navíc musim opět konstatovat, že to vypadá jako Jonah Hex, což je průser, navíc Rush je tady k ničemu a Bosworth jen na pokoukáníčko, což je fajn, ale využitelnost ve filmu taky celkem nic moc a hlavní záporák nudnej pedofilní klaun.

Ve spánku (2010)

Škoda, že je to celý tak nehorázně průhledný, i když je fakt, že film se nakonec moc tajuplně ani nesnaží tvářit, ale jinak slušnej hororovej thriller, kde sice nejsou vyloženě ultra brutální scény, jak by člověk od francouzů, v závislosti na jejich tvorbu z posledních let, čekal, ale tady to ani nějak vyloženě nechybí.

The Red Canvas (2009)

Mám rád akční bojový řežby, ale tohle je tak nechutně amatérský s neskutečně příšernou rádoby cool kamerou a děsným vopruzem v hlavní roli, že se na to dá stěží koukat a nějaký pěkný bitky absolutně nevyniknou. To už je kvalitnější si to UFC pustit na youtube a je to o třídu líp natočený.