Rango (2011)

Jeden z nejnápaditějších animáků vůbec. Bavil jsem se od začátku do konce a úplně njehustší byla Nighyho kobra s rotačákem místo chřestidla a navíc perfektně Nighym namluvená.

Captain America: První Avenger (2011)

Nabušená řežba s perfektní atmosférou, kterou brzdí v rozletu jen to, že to je první seznamovací díl a že záporák v podobě připálennýho Weavinga není úplně to pravý, ale od druhýho dílu, pokud teda bude, očekávam náklad galaktických rozměrů.

Na straně osm (2011) (TV film)

Cating vysloveně našlapanej a Bill Nighy je prostě geniální v jakýkoliv roli, ae tady bohužel i on úspává hromadou dialogů, kterýma je bohužel film vyloženě přeplněnej a rozmělňujou se v nich, jak postavy, tak celej špionážní příběh, kterej kaoby pak ustupoval do pozadí.

Kamarád taky rád (2011)

Nedávno tu už něco podobnýho na stejný téma bylo s Natalií Portman, tohle už je tak trochu navíc a moc mě to nebavilo, navíc Timberlaka moc nemusím. Jediný velký pozitivum je tady Mila Kunis, kterou můžu kdykoliv a kdekoliv.

Bratři (2004)

Stejně dobrý jako americkej remake.

Noc je ještě mladá (2011)

Mám docela rád komedie z 80tých - 90tých let a Take Me Home Tonight je přesně v tom stylu a mě to od začátku do konce vyhovovalo, navíc Topher Grace je docela smypaťák a Dan Fogler opět strašný hovado, prostě to bylo pohodový, nenáročný a zábavný a klidně se na to někdy kouknu znova

Poslední gól (2011)

Průměrnej film o americkým fotbale, kterej se snaží mít nějakou myšlenku o životě, ale ta mě bohužel minula nebo teda spíš bohudík mě minula, takže jsme si z toho odnes jenom celkem slušnej dojem ze samotnýho zápasu a úsměvnou vzpomínku na to, jak se z 33ti letých herců snaží udělat středoškoláky pomocí směšnýho vyhlazení vrásek. Jinak Kurt Russell tu je celkem neviditelnej.

Green Lantern (2011)

Velká nuda a Zelenou lucerničku posílám bojovat s Dardevilem o největšího sračko superhrdinu všech dob, přičemž mám dojem, že Zelenej vyhraje už jen díky tomu naprosto trapnýmu oblečku do kterýho by se nenvlík snad ani Superman a to je co říct, když polovinu života má na sobě červený spodky a líta s níma nad Amerikou.

Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

Vypadá to jako video sračka a bohužel první dojem neklame, sice souboje jsou celkem v pohodě, Michael Jai White s naprosto montrózní muskulaturou je tam za správnýho učitele, ale když člověk kouká, jak během pár dní z šikanovanýho ubožáčka je vyholenej potetovanej svalnatej psychopat, co tam dělá shyby, tak se i přes ty občas slušný bitky nedokáže říct nic jinýho, než že to je prostě sračka a lepší by bylo, kdyby to vydali jen jako sérii soubojů než jako film.

Princ a pruďas (2011)

Cocksucker McBride a jeho výlet s hromadou šílených sprostých hlášek, jednim nutným kouřením kvůli informacím a záchranou Zooey Deshanel před slizounským čarodějem s ručně vyzkoušeným pérem. Tohle je prostě jízda.