Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Dokumentární

Recenze (621)

plakát

Maják (2019) 

Fantastický Willem Dafoe a jeho hra s každým vysloveným slovem mne uchvátili. Robert Pattinson se také snažil seč mohl, ale přece jenom tomu něco scházelo. Stejně tak i něco málo chybělo, abych filmu dal plný počet hvězd. Nicméně i tak jsem byl příjemně překvapen a záběr na Dafoeův obličej, jak (díky obstarožnímu poměru stran) při deklamaci zaplnil celou obrazovku, si budu pamatovat hodně dlouho.

plakát

Jiný život - Myslím, že jsme sami (2019) (epizoda) odpad!

Pro tento seriál už klasická slátanina, která nedává moc smysl komplementovaná scénou u generátoru exotických částic, která je přesnou ukázkou toho jak se to nemá dělat.

plakát

Expanze - Podivní psi (2021) (epizoda) 

Frustrovaný negr mne moc nezaujal, ale zbytek byl slušný a linie s Drummer mne zajímá víc a víc.

plakát

Zaklínač - Zrádce měsíc (2019) (epizoda) 

Pominu všechna negativa, která tento seriál trápí, ale tohle byla doopravdy první epizoda, která mne zaujala a i bavila. Přispělo k tomu i angažování Shauna Dooleyho (i když jen v malé roli), kterého jsem si oblíbil již v Misfits.

plakát

Jiný život - Mysl jako taková (2019) (epizoda) odpad!

No jasně, na vesmírné lodi kde je nedostatek vody, tak budete uklízet mopem.... to má logiku. Jinak banda retardovanejch a sjetejch výzkumníků je fakt to co byste chtěli. Jj už je to kombo "The 100" a "Lost in Space" (a to není kompliment), ale horší... (a nudnější).

plakát

Jiný život - Smyčka provinění (2019) (epizoda) odpad!

Kéž by se tam objevil Tommy Wiseau jak tay píše Martinius, to by aspoň mělo grády. Takhle je to zatím nejhorší díl a ani není aspoň trochu guilty pleasure vtipný. Alespoň jsem se nemusel tolik rozčilovat kvůli psychopatické fyzice, kterou tady tvůrci běžně aplikují.

plakát

Jay a mlčenlivý Bob: Přeprc (2019) 

Není to tak hrozné jak jsem se obával, ale je to i na Kevina Smithe dost nevyvážené... a Jason Mewes začíná působit spíš děsivě než vtipně...

plakát

Karel (2020) 

Jako nechtěná komedie je to na pět hvězd, smál jsem se skoro celý film. Jako dokument je to dost slabé, strnulé a tlačené. K tomu jakýkoliv pozitivní zážitek ničí maniakální Krajčo, opožděně působící Šarlota a pak přehlídka více či méně zombie postav z nichž je asi nejvtipnější Štaidl (a toho v oblibě rozhodně nemám). Předpokládám, že Gottovi fanoušci to stejně budou adorovat a tak už to navěky bude na ČSFD v červených číslech i když si to zdaleka ani nezaslouží...

plakát

K zemi hleď! (2021) 

Taková horší a mnohem delší epizoda Hvězdná brána (seriál) (1997) říznutá Melancholia (2011) . Jako pozitivní musím zdůraznit, že mne tu Jennifer Lawrence (jako ve všech jejích jiných filmech) nevytáčela a tak jsem se mohl plně soustředit na všechny ostatní nedostatky. Celkově musím říct, že kdyby tolik netlačili na pilu, tak to mohlo být mnohem lepší. Kvůli špatnému načasování a časté prkenosti tak spousta scén nefungovala nebo vyzněla úplně mimo.

Reklama

Reklama