Ztraceni - Samotářka (2004) (epizoda) odpad!

Tenhle díl mne dost štval už když jsem ho viděl před lety. Tady nepomůže sebevětší nostalgie, zatím asi nejhorší díl i když se v něm poprvé objeví několik důležitých postav.

Specialisté - Umlčen (2019) (epizoda)

Dvě hvězdy za komickou postavu R. Jaškówa, jinak to byla těžká bída.

Cesta do neznáma - Série 3 (1996) (série)

Vše podstatné už tu řekl DocBrown, tudíž jen dodám, že odchod Rhys-Daviese a příchod Kari Wuhrer (nar. 1967, USA) seriálu opravdu nepomohl. Paleta dílů kde se objevují upíři, draci a všelijaká podobná verbež pak působí jako čiré zoufalství. Občas se jim povede přilákat i nějakého toho hosta (jako Michael York v posledním díle), ale to těžko něco zachrání. Na mizerné herectví Jerry O'Connell (nar. 1974, USA) (i když je to stále lepší než to co předvádí jeho bratr Charlie) si těžko můžu po třech sériích stěžovat, ale když se k tomu přidají již zmíněné faktory tak tento seriál posouvají směrem k hrůzám jako je Legend of the Seeker (Tajemství Pravdy (seriál) (2008)) či Cleopatra 2525 (seriál) (2000). Oba seriály jsou sice pozdějšího data, ale v některých věcech jsou dost podobné (což je pro ně poněkud horší vizitka).

Maják (2019)

Fantastický Willem Dafoe a jeho hra s každým vysloveným slovem mne uchvátili. Robert Pattinson se také snažil seč mohl, ale přece jenom tomu něco scházelo. Stejně tak i něco málo chybělo, abych filmu dal plný počet hvězd. Nicméně i tak jsem byl příjemně překvapen a záběr na Dafoeův obličej, jak (díky obstarožnímu poměru stran) při deklamaci zaplnil celou obrazovku, si budu pamatovat hodně dlouho.

Jiný život - Myslím, že jsme sami (2019) (epizoda) odpad!

Pro tento seriál už klasická slátanina, která nedává moc smysl komplementovaná scénou u generátoru exotických částic, která je přesnou ukázkou toho jak se to nemá dělat.

Expanze - Podivní psi (2021) (epizoda)

Frustrovaný negr mne moc nezaujal, ale zbytek byl slušný a linie s Drummer mne zajímá víc a víc.

Zaklínač - Zrádce měsíc (2019) (epizoda)

Pominu všechna negativa, která tento seriál trápí, ale tohle byla doopravdy první epizoda, která mne zaujala a i bavila. Přispělo k tomu i angažování Shauna Dooleyho (i když jen v malé roli), kterého jsem si oblíbil již v Misfits.

Jiný život - Mysl jako taková (2019) (epizoda) odpad!

No jasně, na vesmírné lodi kde je nedostatek vody, tak budete uklízet mopem.... to má logiku. Jinak banda retardovanejch a sjetejch výzkumníků je fakt to co byste chtěli. Jj už je to kombo "The 100" a "Lost in Space" (a to není kompliment), ale horší... (a nudnější).

Jiný život - Smyčka provinění (2019) (epizoda) odpad!

Kéž by se tam objevil Tommy Wiseau jak tay píše Martinius, to by aspoň mělo grády. Takhle je to zatím nejhorší díl a ani není aspoň trochu guilty pleasure vtipný. Alespoň jsem se nemusel tolik rozčilovat kvůli psychopatické fyzice, kterou tady tvůrci běžně aplikují.