Star Trek: Enterprise - Doma (2004) (epizoda)

Výborná defenzivní denobulanská reakce :-) A náhled do vulkanských folklórních zvyklostí.

Star Trek: Enterprise - Bouřková fronta, část 2. (2004) (epizoda)

Je zajímavé, že se Sulibani morfují včetně oblečení, když je potřeba tak i solidní boty z hověziny protáhnou nejmenší škvírou pode dveřma. A Stuky s plasmovými kanony jsou také příjemnou inovací.

Star Trek: Enterprise - Série 3 (2003) (série)

Série ukazuje možnou sílu a to obzvlášť ve těch dílech, které řeší celkové téma série. Naopak díly, které stojí samostatně jsou často čistě schematické či nudné. Samozřejmě také kvalitativně vyčnívají díly s Komandérem Shranem, které rozhodně patří k těm nejlepším téhle série.

Živí mrtví - Evoluce (2018) (epizoda)

Ta scéna na hřbitově byla jak od Hammer Film Productions. Taky pobavilo jak Eugene odkopává druhou stranu brány než tu na kterou ji pak otvírají.

Živí mrtví - Co přijde pak (2018) (epizoda) odpad!

Vemte si Most přes řeku Kwai, Příběh opravdového (v tomto případě chodícího) člověka a přidejte Neegana jako Radovana Karadžiče ve chvíli kdy ho konečně chytli a máte tenhle díl.

Český žurnál - Pančovaná republika (2013) (epizoda)

Takhle zpětně je to možná zajímavější, než v době vzniku. Trochu jsem nepochopil proč ten metanol s etanolem zapalovali zrovna před tím norským doktorem, moc nevím co si on z toho odnesl. Jinak mi trochu vadilo občasné podsouvání názorů ze strany autora.