Prvních 100 - How We Get To Peace (2018) (epizoda)

Imaginární uzly možná byly rozetnuty, ale i tak je tento další díl důkazem demence celkového seriálu.Tentokrát se v dílu nestalo prakticky nic (resp. nic závažného), kromě nástupu Murphyo, aby byt připraven pro další cliffhangerový showdown. Ale i tak bych řekl, že se jedná zatím o nejzdařilejší počin této série.

Prvních 100 - Acceptable Losses (2018) (epizoda)

Chvílemi hodně nezáživný díl, doplněný debatami o humanismu z úst masových vrahů. Opakuje se stále stejný leitmotiv, kolik koho zabít, případně zachránit. Člověk by si myslel, že stejné schéma lze bez provaření použít jednou, dvakrát maximálně třikrát, v tomto případě se repetice neštítí nikdo. Už jenom čekám na naklonování či mystickou resurekci Jaha, či on se snad objeví jako další forma AI, zde je možné všechno... a stále jsme v červeném.

Griffinovi - Špióni jako my (2009) (epizoda)

Přestože se jedná o 9 let starý díl, některé věci se nezměnily - Putin je furt premiérem a rusové jsou medvědi na jednokolkách.

Prvních 100 - Exit Wounds (2018) (epizoda) odpad!

V posledních dvou dílech se dalo sem tam najít i drobné zlepšení, což beru jako obrovské pozitivum, jelikož třetí a čtvrtý díl byly i přes úpornou vnější snahu vypadat jako nabité dějem, beznadějně prázdné a nudné. Na druhou stranu jakýkoliv i jen letmý náznak kvality je ihned zahuben hromadou klišé či třeba milostnou scénou, která slouží jen jako výplň. Takže stará dobrá úroveň tak jak ji známe prakticky od začátku seriálu. Po delší době jsem byl i v pokušení dát i jednu hvězdu, ale vydrželo mi to tak 15 minut stopáže.

Liga spravedlnosti (2017)

Celý film provázela strašlivá koženost a násilný pokus o vtip. Nebýt přítomnosti finančně dražších jmen, tak bych si myslel, že se jedná o nepovedenou parodii.

Ztraceni ve vesmíru - Dopad (2018) (epizoda)

Většinou jsem k pilotním dílům celkem shovívavý, ale tady se to jen lehce přehouplo z odpadu do jedné hvězdy. Chápu, že má jít relativně o lehčí podívanou a také pro děti, ale tohle bylo dost hrozné a celá část se zamrznutím mě nepřestávala fascinovat svojí špatností.

Girls und Panzer: Kore ga hontó no Anzio-sen desu! (2014)

Protože mám slabost pro italskou druhoválečnou techniku, byl jsem zklamán, že zrovna tohle bylo vynecháno v původním seriálu. Tahle prodloužená epizoda to bohatě nahradila. Rej CV33 a Semovente byl neskutečně zábavný. Akorát možná označování velitelky Anzia (Anchovy) jako "Duce" je lehce za čárou.