• Reality-TV

Frasier (1993) (seriál)

Fraiser nemusí byť každému po chuti, no je originálny, nie je to len ďalšia pseudokomédia pre masy typu Prci, prci, prcičky. Za starkého a psa bod navyše.

4 svatby (2010) (pořad) odpad!

Odkedy Narkóza bojuje o sledovanosť s Jojkou, každá strana vyťahuje z rukáva také tromfy, že mi nad nimi zostáva rozum stáť. Tentokrát tu máme návod na to, ako urobiť z takej dôležitej životnej udalosti, akou je svadba totálnu komerčnú frašku, poštvať proti sebe pár ďalších ľudí a ešte na tom poriadne profitovať. Jedna strana ohovára druhú, veď nám treba nejakú tú sledovanosť. Neviem, čo iné okrem peňazí (a možno zvedavosti) viedlo účastníčky, aby sa tam prihlásili, no keby mne nejaká sliepka mala kecať do svadby, vyrazil by som s ňou dvere.

Reflex (2008) (pořad) odpad!

Odpad a hra na city, v tomto je Narkóza majstrom.

Život Briana (1979)

Rimania, choďte domov! Klasika, čo čakať od MP. V čase uvedenia filmu boli proti nemu veľké protesty, dnes sa nad tým môžeme už len pousmiať a dopriať si kvalitný filmový zážitok.

Velkovlak (1998) (seriál)

Simon Pegg, absurdita (ktorej som prišiel na chuť už pri japonskej kinematografii) a staring contest, ktorý som sledoval so zatajeným dychom... Neviem, či by som Velkovlak označil za nástupcu Monty Pythona, no každopádne je to kvalita.

Black Books (2000) (seriál)

Srdcovka. Keď to ešte vysielali v TV, na každý diel som sa tešil ako decko na Vianoce. Skvelý humor, Dylan Moran a atmosféra malého britského kníhkupectva sa dokázali postarať o poriadnu dávku zábavy. K tomu hlášky, ktoré naozaj nemajú chybu a pár bonusov na DVD. Videl som aj pár ďalších vecí z Linehanovej tvorby, no BB u mňa majú špeciálne miesto.

Geissenovi: Těžký život milionářů (2011) (pořad) odpad!

Výsmech do tváre divákov. Naozaj nepovažujem za potrebné sledovať, ako sa rodinka nemeckých boháčov chvastá bohatstvom, ktoré normálny priemerný človek nenahromadí ani za jeden život. IQ starej Geissovej je navyše samostatná kapitola.

Cesta čaje a koní (2008) (TV film)

Krása. Akú cestu musia prejsť čajové lístky, kým sa dostanú z rastliny až do kanvice nejakého európskeho čajomila... Či už človek pije čaj alebo nie, tento dokument ho určite obohatí

Vo štvorici po Slovensku (2012) (pořad) odpad!

Užite si to, veď je to za vaše... Akoby nebolo dosť toho, že sa títo herci producírujú v Partičke, ešte im treba zvyšovať popularitu takouto "cestopisnou reláciou". No nečudo, ved je to od TV Narkóza, tá nás v poslednom čase neprestáva prekvapovať kvalitou svojich programov.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Chcete psychicky zdeformovať dieťa už v útlom veku? Pustite mu Teletubbies. Vnímanie malého dieťaťa sa síce postupne vyvíja, no je barbarsky kruté ho trestať tým, že ho v rámci výchovy posadíte pred telku s týmito štyrmi...no, čokoľvek to je.