• Krátkometrážní

50x a stále poprvé (2004)

Tento film prostě miluju, viděl jsem ho několikrát a dycky když film končí je mi skoro k pláči, skvělé podání Drew a vtipné vsuvky Adama Sandlera dodávají filmu tu pravou šťávu! Na tento film se podívám vždy rád a jedině dávám 5* !!!

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

nebudu psát jak jsem se těšil na finále celé ságy, každý to ví kdo na to čekal, pro mě by bylo lepší kdyby to nerozdělili na 2 části, ale nechali v jedné, pak by výsledek byl neskutečný !! po 6 dílech HP jsem se dost těšil jak to dopadne, první část mě dostala do kolen a druhá byla taky dobrá ale nějak jsem od ní čekal víc, ale zakončení se mi líbilo a režijní konec po 19 letech rozesmálo celý kino! za 7 díl jako celek dávám každopádně 5*

Nejlepší hráč (1998)

pro fans basketu skvělej film, triky a co se týče hry jen lahoda, příběh se mi taky celkem líbil a Denzel mi do toho filmu padl jak prdel do gatíí.. 4,5* !!!

Tuxedo (2002)

Jackie Chan je docela dost velký zvíře a líbí se mi jak si kaskadérský kousky dělá sám ale není to Křižovatka smrti 1 s Chrisem Tuckrem, tento film mi kolikrát přišel dost přehnanej, nevim jesi jen pro mě... za Jackieho dávám 2*

Občanský průkaz (2010)

Tvrdá role Macháčka na kterou nejsem moc zvyklý, příjemná role nádherné učitelky, policejní role Kopty, čtyř kluků keří to neměli v životě lehký a mnoha dalších z občanky. V kině jsem se dost bavil a u některých scén jsem i cítil hněv na dobu co byla. Tato doba měla určitě plus i minus a dohady o ní by nestály ani o roztrhání občanky, každopádně Trojan to dost rozbil a zfilmoval na jedničku si myslím, ten film má prostě grády!!! " POLIB nám prdel Daňku!! " :)

Krvavý Valentýn (2009)

v kině ve 3D to na mě působilo dobře a dal bych aji 4* , ale po shlédnutí v pc bez 3D efektů celkem nuda a příběh se mi už nezdál tak dobrý... proto 3*

Czech Made Man (2011)

V kině jsem se celkem bavil, jestli to byla ta atmosféra lidí a velkýho popcornu s Colou nevím, každopádně herecké výkony Jana Budaře mám dost rád a filmu to dodalo tu pravou vůni. Zfilmované příběhy podle pravdy jsou fajn a na mladý věk Řehořka RESPEKT!! Kua dit je stejně starej a podle něj jsem dokázal skoro kulový... takže jsem dal tu 4* proto.. " tak jsem si pořídil stereo" :)

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Hamburger s hovnamaaa!!....Co by udělal Brian Boitano?? ... Satan, sadame husain, kenny McCormick, Terrance a Phillip, Velký Klitoris, velký teplý Al a mnoho dalších smradlavých hovadin, sprostých nadávek a spoustu dalších originálních vtípků, kerých jsem poprvé viděl na VHSce na videjku. Pro fans south parku skvělý, zábavný a nejsprostější muzikál co znám :) a barbara Streisend :)

M*A*S*H (1972) (seriál)

nekonečně dlouhý seriál o válce v Koreji a způsobech léčení amerických pacientů z války a srandovních příhodách doktorů a způsobů přežití v takovém pracovním vězení. Ani neví jestli jsem viděl všechny díly, ale viděl jsem jich dost a nikdy mě ten humor neomrzel!! nice! Viva La Klinger!

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Anglický parodický humor z vesmíru v podání Listera, kocoura, Rimmera a v dalších epizodách i jiných je opravdu kult a myslím, že angličané jsou na něj popravdě hrdí. Tento seriál jsem viděl až poprvé na střední škole v konverzaci Angličtiny, se skvělou profesorkou co ten seriál zbožňovala a pouštěla nám ho anglicky s titulkama, doteď nevím jestli nás něco chtěla naučit nebo se spíše v nudě školy pobavit :) to už teď nezjistím, ale RED DWARF stojí za tu srandu zkouknout :)