Něžní zmatkáři (1987)

Na úvod je nasazena vysoká laťka, která se ale pak už nepřeskakuje, jen se kolem ní bláznivě trsá. Kdo chce od zmatkářů víc, nebude mít z filmu nic, ostatní se pobaví. Jejich motivace… JE NĚŽNÁÁÁ! ;)

Baby Máma (2008)

Kondomy jsou nespolehlivé, stoprocentní ochranu před početím vám poskytne až Baby máma! Pohleďte a užijte si vášnivý celibát.

Noc žraloka 3D (2011) odpad!

Už vím, co znamená to 3D. Třikrát debilnější, než jiné žraločí filmy. A to je co říct.

Sokyně (2006) (TV film)

Chodí na sezení, ale uleví se jí, jen když někoho odkrouhne. A když si vyčistí život od lidí, co jí vadí, už terapii nepotřebuje. Tak tomu se říká, být sama sebou.

Hydra (2009) (TV film)

Krvavá lázeň, v níž jednohubky poctivě ječí, i když jsou už na dva až dvacet kusů. Logika spí ve sluji spánkem spravedlivých, a podle zásady, že víc hlav víc ví, se mozkovny namnoží pokaždé, když tvůrci nevědí, kudy kam. Takže ke konci už je z milé hydry stohlavá saň. Triky jsou prachbídné, některé chody odfláknuté, ale snad se za ušetřené prachy štáb alespoň najedl. Z výnosů totiž jistě ne.

Zmije útočí (2008) (TV film) odpad!

Studovala jsem zoologii u profesora Cimrmana a tak vím, že zmije neslyší. Tak proč tady mají hadice tolik replik? Aha, protože lidi slyší. Jenže je jim to stejně prd platné. Kečup ani protlak nebude, neb černé zmije hltají lidi i s kostmi, vztahy v ohrožené vesničce jsou zbytečně zašmodrchané vzhledem k tomu, jak rychle jsou postavy pojídány. Hadi ale nejsou žádní exhibové a atmosféra nikde.

Královská kobra (1999) odpad!

Genetika, genetika, proč se nás tak mocně týká... Čerství držitelé potomstva nadopovaní endorfiny jistě ocení těchto pár záběrů z home videa, kterak robě nainstalovalo chrastítko ve tvaru kobry do zahrady nebo obýváku. A všichni budeme dělat, jako že jsme se hrozně lekli, ju?

Žraločí lidožrouti (2012) odpad!

„Mně je tu dobře.“ „Jo, mně taky.“ „Mně je tu taky dobře.“ Fantastické dialogy vyvažují trapná kola téhle ohromně originální žraločí etapovky. Takhle to dopadne, když se stane neštěstí fanatickému divákovi šmíráckých show, který má navíc rád sardinky. Mužské pokolení jsou samé ztepilé bukve a ženské naopak hysterické lidoopky, nad takovou partičkou mutantů by velký bratr zaplesal. Místo pošťuchování naostřenými dřívky mohli zkusit na žraloky zaútočit zbraněmi, které jsou jim vlastní. Lidoopky je mohly nakazit blechami (žralok se podrbat nemůže) a muži zas mohli tasit vějíře (i když zabít žraloka smíchy je poměrně drsná smrt). Chudák madame Christie, nemohla tušit, kolik imbecilů budou její Černoušci inspirovat.

Žraločí tornádo 4 (2016) (TV film)

Shark Wars: tornádo vrací úder. Krávando útočí. Poslední balvanádo. Pomsta ohňanda. Skryté ropando. Nové nuklando. Poslední šarkando se probouzí!

Královna Kristýna (2015)

Ten, kdo dělá to, co chce, málokdy dělá to, co má. Kristýně nešlo moc dobře ani jedno, v tom bylo její neštěstí. Ve skutečnosti prý ani sama nevěděla, kým vlastně je, natožpak kým by chtěla být. Napadá mě, že by byl film zajímavější, kdyby i v něm byla androgynní. Takhle je sice královna bezpochyby ženou, ale film je urousaný a odrbaný na to, že se odehrává na královském dvoře. Osobně mám radši pohádkové kulisy než urputnou snahu o autentičnost. Dost pravděpodobně nikdo z filmařů ono období nezažil. Ústřední romantická linie je styčným bodem příběhu, v otázkách politických a náboženských tápe scénář i postavy a chudák divák jakbysmet.