Doktoři z Počátků (2013) (seriál)

Taková lepší Ordinace v Růžové zahradě,ale jinak opravdu nic moc.Nápad dát seriál do správné vesnické atmosféry není špatný,ale je takový moc jednoduchý.Výkony herců taky stojí za starou bellu,ale co bychom také mohli očekávat od českého seriálu.Ani Marek Vašut to nezachránil za barem.Českým seriálům toho vždycky chybí hodně. Hodnocení:30%

28 týdnů poté (2007)

Nevím,jestli dvojka navazuje na jedničku,ale já ji neviděl.Dvojka mi přišla hodně dobrá.Na začátku se to dobře rozjelo,pak se to na asi půlhodinu zastavilo a pak zase.Zombíci byli dobře vytvoření a ta jejich agresivita mě taky velmi překvapila i když někdy to velmi přehnali.Jeremy Renner si musel zase zahrát vojáka,ale to beru.Nejvíce mě ale upoutal závěr,protože horda zombíků v Paříži může být slušný filmový námět pro možnou trojku.Hodnocení:69%.

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Dvojka se mi líbila přece jen více.Jen mě velice překvapilo,že tak brzy skončil Channing Tatum,protože se mi v té jeho roli docela líbil,ale D.J.Cotrona ho nahradil celkem dobře.I Adrianne Palicki může být v budoucnu hodně obsazovanou herečkou.Plusem je určitě obsazení Dwaynea Johnsona a také se v akčním filmu musel objevit i Bruce Willis(asi mu Smrtonosná past 5 nestačila).Jen mě velice zajímá,jestli bude i trojka,protože konec zůstal otevřený a kdyby byl,tak mě zajímá,jestli svojí tvář ukáže i Snake Eyes.Hodnocení:70%.

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Právě jsem dokoukal poslední díl a musím říct,že seriál byl výborný.Děj se ze začátku plazil,ale pak se to začalo pořádně rozjíždět.Osudy lidí se nakonec vyplnily,ale velmi mě štve,že seriál nemá více sérií,přestože to skončilo trochu otevřeně.Postavy byly výborně vybrané.Třeba se za pár let dočkáme další série,i když v to moc nevěřím.Jeden z těch povedenějších amerických seriálů,co můžete vidět.I proto dávám 80%

Ochránce (2012)

Další povedená Stathamovka. Celých devadesát minut jsem se celkem bavil.Spoiler.Jason Statham je na pokraji zhroucení(zabili mu manželku).Rozhodne se, že skočí pod vlak,ale když vidí malou číňanku,jak ji pronásledují Rusové,tak se nakonec rozhodne,že jim ještě nakope zadky,ale to neví,že se zamotal do pořádných problémů s mafií,a to Ruskou a Čínskou. Na filmu je také vidět,jak je i policie doslova ,,prožraná" korupcí.Hodnocení:slušných 70%.

G. I. Joe (2009)

Film byl neskutečná nálož obsahující akce,výbuchy a bitky.O ději se mi moc mluvit nechce,protože ten mi připadal až trochu směšný a vše se korunovalo koncem.Na filmu se pozitiva hledají hodně těžko,ale zmíním jedno,a to honičku ,která se natáčela v Praze(Karlíně).To by bylo asi tak všechno.V poslední době jsem si herce Channinga Tatuma hodně oblíbil do těchto akčních rolí a může to být budoucnost amerických filmů.Když přimhouřím obě oči,dávám tři hvězdy,tedy 60%.

Pád Bílého domu (2013)

Další americký filmový spotřebák.Ale nutno uznat,že se film celkově povedl,což jsem moc ani nepředpokládal.Aaron Eckhart se přesně hodil na amerického prezidenta,který radši sám zemře,než aby to odnesli obyvatelé Spojených států amerických(tohleto musí být v každém filmu).Gerard Butler měl ve filmu asi troje plíce,což se projevovalo na jeho fyzičce,až jsem se chvílemi divil.Ale jinak dobrý film.Hlavního záporáka vybrali také dobře(naposled jsem tohoto herce viděl s Bondem v Dnes neumírej).Více se ale těším na Útok na Bílý dům(White house down).Hodnocení:65%.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Co dokážou Američani provést s jednou pohádkou,kterou zná snaď každé dítě na světě,to nechápu.A ještě k tomu Jeníček a Mařenka ve filmu používají moderní zbraně.Jinak příběh nebyl zas tak špatný.Jeremy Renner si chtěl zahrát na jinocha ve čtyřiceti,ale celkem se na tu roli hodil.Američani jsou prostě Američani.Další spotřebák. Hodnocení:60%.

Jack a obři (2013)

Po krátké době jsem viděl další zfilmovanou klasickou pohádku a určitě byla lepší než ta první(viděl jsem Jeníčka a Mařenku).Na filmu se mi líbily výborně digitálně udělaní obři a sympatický herec v roli Jacka.Jsem rád,že se ve filmu objevil i Ewan McGregor. Příšte by mohli lépe vybrat princeznu,ale to nic nemění na tom,že se mi film líbil.Hodnocení:75%.

Hačikó - příběh psa (2009)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Takové pouto mezi psem a člověkem je velmi krásné a v takovém měřítku jako v tomto filmu skoro nemožné. I já jsem se neubránil slzám. Je stejně neuvěřitelné,že tam ten Hačikó chodil každý den nepřetržitě devět let. Bez tohoto filmu bych ani nevěřil, že je taková věc možná. Velmi dojemný film a nezapomenutelný filmový zážitek. Musím pochválit toho psa, neboť on svou postavu ztvárnil opravdu věrohodně. Na tento film se můžu podívat kdykoliv i za cenu nějaké té slzy. Hodnocení: 90 %.