Zkus mě rozesmát (2011)

Jo, pár vtípků na začátku nebylo zlých, například chlap s botoxem :) Bohužel dějová linka předvídatelná jako Horvy, když vytahuju krabičku cigaret, že si zapálím. Už od chvíle, kdy Jennifer měla hrát Sandlerovu ženu, mi bylo jasný, jak to skončí. Vtípků bylo bohužel jen pár.

Klub sráčů (2000)

Viděno asi v 16 letech s partou stejných puberťáků, jako jsem byl já, kdy tento film dokonale zapadal do kontextu tehdejšího života. Mého života. Vtípky z filmu nás tehdy provázely ještě pár let potom. Asi největším hitem bylo pití jakéhokoliv alkoholického nápoje okem, stejně jako to ve filmu dělal Paul Bulva. Zrzavej chlup a Tragéd. Tento film přirostl k srdci nejen mně, ale i celé naší partě. Nemalý podíl na tom má i hudba ve filmu. Některý věci se jedou do dneška, Ayla - Ayla, Lange - Follow me, CRW - I Feel Love, v podstatě bych tady asi vyjmenoval skoro celý soundtrack. Trance na nejvyšší úrovni, tomu čemu se dneska říká trance se musím fakt jenom smát. Trochu se divím špatnému hodnocení uživatelů, jako komedie je to nabušený od začátku dokonce. "Tak jaký věcičky hrajete, v čem jedete DJové? House nebo Garage? House. Acid House nebo Pumping House? Pumping house! Komerční pumping nebo baleárskej pumping? baleárskej pumping! Sash nebo Chicane? Sach! A:Ááá tyhle kluci jsou uplně k hovnu !!! "

Willy Fog na cestě kolem světa (1981) (seriál)

Na motivy románu Julese Verna, Cesta kolem světa za 80 dní. Co víc si přát, jako malý jsem miloval vše, spojené s Julesem Vernem. "Dem ať tmou noční či dnem, cíl máme pouze ten, projít zem za 80 dnů, ať vyplní se sen, v němž zpátky domů chcem přes Syngapur."

Na stojáka (2004) (pořad) odpad!

Strašně trapnej humor a nejhorší je, že si ještě Pazderková s Pavláskem myslí, že jsou vtipní...

23 (2007)

Z počátku zaujalo, pak nudilo a na konci zklamalo. Detektivka se špatným koncem, ve které se celou dobu nesmyslně motalo číslo 23. Kdybychom vynechali z filmu číslo 23, vůbec by to děj filmu nezměnilo...spíše by to film zjednodušilo a dalo prostor jinému scénáři, což by určitě autor udělal mnohem líp. Nicméně Jim Carrey!!! Jinak by to bylo na slabý dvě hvězdy, takhle jsou to 3...aháááá 2 a 3 je společně 23 a 2+3 je 5 a 5x5 je 25 a když to hodím vedle sebe, je to 23525, a děleno 5 (to je počet písmen v mém jméně) je 4705 děleno 5 (to je počet písmen v mém příjmení) je 941 a to celý krát 23 je 21643 a děleno 1000 je 21,643 a plus 1,357 je 23!!! Ty kráso, hustý, asi někoho zabiju...

U mě dobrý (2008)

Nebýt závěrečné scény generálního plánu Bolka Polívky, tak je ten film úplně o ničem. Dějová linka jako když šlápnu do hovna, herecký výkony takový nijaký, tak nějak prapodivně natočený.

Odebrat z přátel (2014) odpad!

Asi po půl hodině vypnuto. Teen age blbost. Koukat se celou dobu na skype a facebook je celkem pruda.

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

To jak se dostali do Bílého domu by nikdo jiný nedokázal. Prostě přemluvili ostrahu. Pak se trochu pohrabali v pracovním stole G. Bushe a zase šli. Nezapomněli unést prezidenta, našli zlaté město, prostě pohoda.

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Monk je prostě blbec. Typ takového člověka mě úplně vytáčí.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Viděno asi ve 14. letech u nás na chatě v Řeži, v dnes již neexistující pinpogárně. Starší vyvolení pustili tento film na plátně a já vůbec nic nechápal. A ani podruhé jsem nic nechápal. Musel jsem tento film shlédnout více krát, abych pochopil časové prolínání, souvislosti a to jak moc jsou Duke a jeho právník moc. Není prostě lepšího feťáka než Johnny Deppa. Výborný snímek doprovázený hudbou světoznámých hitů zapadá do Las Vegasských ulic, hotelů, kasín, kde je úplně jedno jak moc jste sjetý. 95%.