Anděl Páně (2005)

Na začátku nutno říct, že jsem i přes dobré hodnocení neměl příliš velká očekávání. To se mi mimochodem stává u všech novodobých pohádek. Aha, ono už je to 10 let staré, no nevadí, pro mě to byla nová pohádka a byl jsem příjemně překvapen. Nebyl tam žádný kýč, Trojan opět výborný, ale i ostatní herecké výkony nezůstaly pozadu. Škoda jen, že se vše odehrávalo asi ve dvou místnostech jakéhosi hradu, na jeho nádvoří a v nebi, které vypadalo, jako když ho někdo navrhl v programu Malování. Jinak good.

Tři bratři (2014) odpad!

Já nerad dávám pohádkám odpad, snažil jsem se na tom najít alespoň něco, za co bych mohl dát jednu hvězdu, ale skutečně jsem nic nenašel. Herecký výkony absolutně katastrofální, to si troufám říct, že bych to zahrál líp i já. U hudby jsem zvracel a scénář, děj i zpracování bylo jak od někoho, komu chybí minimálně dva chromozomy. Dykovi, Klusovi a té třetí kreatuře bych doporučil vykašlat se na film, protože i trochu cvičený šimpanz by podal přesvědčivější výkon, a omlouvám se šimpanzovi, že ho musím teď srovnávat s touhle homo boy bandou. Jestli je to tak, že jsem to celé jenom nepochopil a později mi někdo řekne, že je to celé parodie na pohádky, tak změním hodnocení na 1 hvězdu.

Sejdeme se na Cibulce (2013) (pořad) odpad!

Aleš Cibulka na dělo. Ta jeho nadšenost ve tváři, optimismus a úsměv, se kterým vyloženě obtěžuje jeho hosty, mi otevírá kudlu v kapse.

Třetí princ (1982)

Nikdy jsem moc nepřišel na chuť Trávníčkovi. Vždycky mi přišel jako nějaký patolízal, co by nejradši, aby mu Sabina Laurinová vyhulila kládu, ale zcela určitě by nepohrdnul i o generaci až dvě mladší. No, to k Pavlovi Trávníčkovi. Pohádka je na můj vkus až příliš smutná, ponurá, a zkrátka mi nepřirostla k srdci.

Ďábel (2010)

Horor odehrávající se svou velkou částí ve výtahu. Furt nějak nemůžu pochopit, proč někdo, kdokoliv, neotevřel dveře u výtahu o patro výš a nevyšplhali po laně nebo se pro ně hasiči nespustili? Místo toho rozbourávají beton, paráda, logika je v tu ránu tatam. Jinak děj ve výtahu mě vcelku bavil, hlavně z psychologického hlediska, to okolo bylo vcelku o ničem, ale furt jsem od toho čekal méně, a tak je to docela příjemné překvapení na tři hvězdy.

Santa má bráchu (2007)

Vcelku povedený vánoční film, na konci tekly trochu i slzy. Já mám prostě pro tyhle vánoční filmy slabost. Santa mě bavil a i Elizabeth Banks stála za to. Jen mě trošku překvapilo, že Santa doručuje dárky dětem i do Indie a Egypta, jak to ten Santa stíhá za jednu noc? Já to nechápu.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Snad už od první scény byl znát Tarantinův rukopis. Od začátku sledujeme partu mladých holek, debatujících na různé pubertální témata, holčičí problémy a další kupa píčovin. Nekonečné monology, dialogy se předhání jeden za druhým a nudí k smrti. Představte si Samuel L. Jacksona z Pulp Fictionu a jeho monology a vynásobte je 10x. Až přijde konečně akce, Russell naskočí do káry a začne konečně zabíjet. Těch 10 minut bylo na tom filmu to nejlepší. Střih, a vše začíná nanovo. Nová skupina holek, nové holčičí debatovaní a to už říkám né, za prvé jsem to začal vypouštět, jedním uchem dovnitř a druhým ven a za druhý jsem u toho začal usínat a omlouvám se, ale další hodinu a půl na nějakou akci už fakt čekat nebudu, vypnuto, 2 hvězdy za tu jednu desetiminutovku a za Russella.

Banánové rybičky (1999) (pořad) odpad!

A teď Vám řeknu jedno moudro. "Při souloži s Holinou, končetiny odhynou". Holina dnes slaví narozeniny, má 178kg.

Popelka (2015) (pořad)

To, jaký mají občas lidi vkus je až zoufale vtipný.

Záhada Blair Witch (1999)

Tohle byl snad první horor, u kterého jsem byl vážně posraný až za ušima. V podstatě bez použití triků a nějakých lekacích zvuků, jen neprůhledná tma. Kamera z pohledu první osoby tomu samozřejmě dávala grády. Velmi pěkný počin.