Simpsonovi (1989) (seriál)

Žlutí borci, kteří vás rozesmějou a vy je budete chtít pořád sledovat. Úplně boží a Matt Groening, který celou tuhle bandu vymyslel...

Rychle a zběsile (2001)

Úžasný, jedním slovem úžasný. Super auťáky tady uvidíte na každém rohu. Příběh se mi velmi líbil a jako první díl, nasadil laťku docela vysoko, ale jinak si připusťme, že je to další akční film s jasným hollywoodským koncem :D

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Tento díl obsahoval hodně aut, a to příznivce aut rozhodně nadchne, ale to je asi tak všechno. Příběh je trochu slabší, a konec je velmi americký, ale i tak to doporučuji, protože příznivce rychle a zběsile to nemůže zastavit.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Úžasný film, který rozhodně musíte vidět, ovšem asi zklame všechny příznivce nadupaných aut, jelikož tento díl jich obsahuje opravdu minimum. Trochu to spíš připomíná obrovskou střílečku, ve které se občas objeví nějaké nabušené auto. Ovšem, i tak jsou to rychle a zběsile, a rozhodně si je nenechte ujít.

Top Gear (1978) (pořad)

Úžasný, miluju to, je to velmi vtipný serial a je prostě uváděnej tou nejlepší trojicí, co mohli sehnat. A ty auta, fakt super pořad.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Druhý díl, který opět režíroval Michael Bay. V tomto díle nám zemře Optimus Prime (skoro) a navíc se nepřátelští roboti vzchopí a začnou ovládat svět. Nakonec se odehraje úžasná bitva, která rozhodne o osudu lidstva. Opět uvidíme Shia LaBoute a Megan Fox v titulní rolích.

Transformers (2007)

Naprosto skvělý film, který nemá moc obdoby. Roboti se dostali konečně na zemi a my tomu můžeme být svědky, díky Michaleu Bayovi a panu Spielbergovi. Úžasné vizuální efekty a k tomu krásná Megan Fox, co více si přát?

Rango (2011)

Velmi zajímavý "western" se špetkou skvělého humoru, kterého určitě dostane každého do kolen. Johnny Depp se do role Ranga opravdu vžil. Skvělý animák, který doporučuji každému, kdo si cení vody a tomu, kdo chce zjistit, co je na druhé straně (taková metafora z filmu).

Maska (1994)

Úžasný film s Jimem Carrey a Cameron Diaz. Úžasná komedie, se skvělými efekty na první pohled.

Maska Junior (2005)

Toto pokračování rozhodně nedosáhlo takového úspěchu jako předešlý díl s Jimem, ale i tak bych ho hodnotil alespoň na *, ale to je jen můj názor, protože film je občas vtipný, ale nemá to ten šmrnc.