Simpsonovi ve filmu (2007)

Ať chci nebo nechci musím srovnávat. Seriál je jedním slovem výborný. Na Simpsonovi ve filmu se dá koukat, ale nedosahuje kvalit seriálu. Seriál chvílemi "vraždí". U filmu se zasmějete, to zase jo, ne že ne, ale nebudete se válet po podlaze. Hudba je skvělá, Hans snad ani špatný být nemůže.

Terkel má problém (2004)

Tenhle film mě pobavil hodně moc. Nevim jestli to bylo tim, že se tam mluvilo normálně sprostě a do toho to animovaný prostředí. Když se vždy tyto dvě věci sejdou, vznikne z toho Southpark. Tohle bylo trochu něco jinýho, ale přesto pro mě na stejný úrovni kvality. Příběh byl dobrej - dalo se čekat jak to dopadne. Ale tento film je hlavně o tom aby pobavil a to určitě splnil...

Scary Movie 4 (2006)

Scary Movie 4 se mi líbí ale stačí mi to vidět jednou. Film mě velice pobavil a hezky jsem zabil večer.

Scary Movie 3 (2003)

Výborný film. Těžko říct, jestli horší nebo lepší jak předchozí díly. Děj byl už trochu přitažený za vlasy, ale o to víc bylo humoru. A konec konců, kdo u takového filmu potřebuje promakaný děj? :-)

Scary Movie 2 (2001)

Musím říct, že to u mě většinou zvykem není, ale tenhle díl se mi líbil o hodně víc, než jednička. Myslím, že místy to byla opravdu dost vtipná parodie na známé horory i ty méně známé filmy. I když o tomhle snímku vůbec člověk nemůže přemýšlet, tak i tak to nebylo zas tak strašné, aby to nestačilo i jen pro pouhopouhé zasmání.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Taková mini oddechovka, docela sem koukal jak se dají strašidelné horory změnit ve směšný filmík. Myslím, že po skouknutí Scary movie stratí kdejakej horor vážnou autoritu.

Nezvratný osud 4 (2009)

Myslet si že jen proto že patřím do "slavné" série osudů jsem zaručenej trhák není dobrej nápad! Film je místama opravdu komický až trapný. Zažil jsem 80min trápení které známým určitě nedoporučím. Třikrát a dost!

Nezvratný osud 3 (2006)

Díly Nezvratnýho osudu,byly opravdu super,ale bohužel 3.díl byl podle mě velmi slabí určitě se snažily dohnat první dva díly,ale bohužel se jim to nepovedlo. Řekl bych oproti mému očekání to trochu upadlo.

Nezvratný osud 2 (2003)

Ani jsem nemusel otálet… touha po pokračování mě okamžitě přemohla, i když určité skepse z nějaké blbosti parazitující na předešlém úspěchu jsem se nezbavil. Do dvojky jsem šel s tím, že budu nanejvýš mile překvapený… udělal jsem dobře. Toto pokračování nevsází na odlišnost a zuby nehty se drží nastolené linie jedničky… Hned při úvodní vizi je vám jasné, že zdejší hrdinka bude mít stejný úděl jako Alex a stejně tak prvotní přeživší jsou jenom pro jedno… pro krásnou, do detailů vypiplanou, brutální smrt. Nemá cenu něco zastírat. Tenhle film si v „zásazích zubaté“ přímo libuje a ten, kdo si je oblíbil, bude jásat radostí. Znovu se v plné kráse předvede shoda okolností a třeba den staré špagety způsobí takové věci, že pak v nich nebude jenom omáčka, ale i tekutina silně připomínající malinovku. Mimo to se však na povrch dere komplikovanější příběh. Tvůrci nebyli zase tak naivní a došlo jim nevyhnutelné, diváci si zaslouží i něco víc, než prakticky totožnou předělávku. A proto se udělalo postupné vyvíjení neprokouknutelné, takže nové zvraty nelze vůbec očekávat. Ještě že tak. Tohle mi trochu kompenzovalo ostudné opovrhování atmosférou. Lekačky vypustili a namísto nich dosadili velkou porci černého humoru, čili nás oloupili i o sebemenší trošek tajemna. Nezvratný osud 2 je přesně v tom „teen“ stylu v jakém jsem myslel, že bude jednička. Velká škoda. Kdybych to vzal kolem a kolem. Nelze pochybovat o vzrůstající brutalitě, o větším počtu akčně laděných scén, o lepším příběhu, ale na druhou stranu tyhle tři věci dohromady nemůžou vyvážit mínusy jako jinou žánrovost a hlavně ukvapený sestřih filmu ve smyslu, "místo strachu lehce stereotypní prča trvající pouhopouhých 80 minut s cílem zasáhnout mladší složku národa a vnutit se jim pod podmínkou účasti při dalších dílech, které dozajista budou ještě ujetější…" Ale i tak se na trojku pravděpodobně podívám. První záměr byl, vědět něco před tím, než pudu do kina na čtyřku a třeba tam budou nějaké narážky, takže vynechat jeden díl by nebylo nejmoudřejší.

Nezvratný osud (2000)

Tento film je jeden z mála, kde realita nemá absolutní šanci jakkoliv vyniknout. Celý film vychází z jedné předtuchy a spoustou neskutečných náhod. Jednička však ukazuje, co vše je ve filmu možné (nebo snad nemožné?).