Ostře sledované vlaky (1966)

První film od Menzela, mého opravdu oblíbeného herce a režiséra, který mě moc nezaujal. Sice to opět končilo tak, jak to většinou u něj končívá, ale bohužel mě tento film opravdu moc neoslnil. Ale zase na druhou stranu zde byli parádní výkony jako Neckář. :) Škoda, že toho tolik nenahrál, je/byl to dobrý herec.

Gympl (2007)

Mádl konečně bez Kotka byla konečně kapkou zpestření, ale jinak sem se bavil, už jenom proto, že jsem na tom podobně. :)

Bastardi 2 (2011) odpad!

Dvojka strašné jednička byla ještě horší, než to co se dělo ve dvojce. Nejenom, že Magnusek by měl radši dělat jen reklamu na GE, ale ještě k tomu psát scénář? No, to je fakt konec všeho. To, čemu jsem se smál v jedničce, zde skoro není a tak to ztrácí opět smysl.

Bastardi (2010) odpad!

Nikdy se mi nebudou líbit filmy tohoto filmu, kde se ukazuje jen a jen to, co se doopravdy děje u nás v České republice, a to ta hnusná a odporná chování našich romských spoluobčanů. Ale zase na druhou stranu to beru jako komedii, u které jsem se hodně smál, ale kvalita samozřejmě žádná.

Skrytá identita (2006)

Hvězda, hvězda, hvězda a hvězda. Jinak se ani hlavní role nedají popsat. Strašně moc jsem se bavil a užíval si Skrytou identitu všech členů až do úplného konce, kde se to zase úplně celé promotalo. Rozhodně ale nejlepší role byla Marka Wahlberga, teda tak jsem ho ještě neviděl. :D :)

Solomon Kane (2009)

James Purefoy je ojedinělý herec pro historické role, to nikdo nemůže popřít. Kdyby celý film byl v takovém tempu jako začátek, neměl bych nic proti. Ale zase mě trochu zklamal konec, kde se ze Salomona stal nesmrtelný muž a i s propíchnutou levou paží bojoval oběma meči úplně v pohodě...

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Já si nemůžu pomoct, ale na plnej počet to u mě nebylo. Sice je zde naprosto dokonalý Jack Nicholson (on je snad blázen i ve skutečném životě) a taky náš parádní režisér Forman a mnoho dalších (hlavně teda DeVito :)), ale prostě na plnej počet to fakt nemělo. Sice zde byl parádní konec (jakožto u všech formanovek ...), ale čekal jsem trochu lepší průběh, ale rozhodně jsem se bavil od začátku po konec. :)

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Z hodně špatného rozjezdu, kde jsem nevěděl o čem to skoro je, se vyklubala parádní detektivka, která měla obrovský náboj, že jsem se nemohl dočkat toho, jak to všechno skončí, a že to taky skončilo! Konečně jsem viděl, jak Daniel Craig dokáže pořádně zahrát a přitom ještě s parádní spolupracovnicí. Nic jsem od toho nečekal, ale byl jsem opravdu nadšen.

Donnie Darko (2001)

Film, který opět mnoho dal, hlavně tedy s otázkou proudu času, která se zde perfektně rozebírá. Mladík Gyllenhaal byl naprosto parádní a zahrál opravdu dobře. Škoda, že tenhle film nebyl více z hororového žánru, protože tomu naprosto odpovídal.

Milionář z chatrče (2008)

Film se ani nedá pořádně okomentovat, o to spíš samotný děj. Nesrovnanost je zde naprosto znát a od ostatních filmů se liší opravdu hodně. Ani se nedivím, že získal tolik Oskarů. Až na herce to bylo geniální.