Strážci Galaxie (2014)

Zase jeden mišmaš, co nakonec vyšel celkem dobře. Dovedu si živě představit, že je někdo schopen tenhle film strhat, jako nebetyčnou blbost. Ale kupodivu se zdá, že většině zde přišla tahle veselá sci-fi akční pohádka zábavná, stejně jako mně. 85%

Máša a medvěd (2009) (seriál)

Tenhle seriál ve mně rozpoutává rozporuplné pocity. Animace a některé frky jsou OK, ale Máša je příliš otravná a často mě irituje. Dávám tedy průměr. 50%

November Man (2014)

Podle obsazení jsem v nic moc nedoufal. Překvápko se tedy konalo, protože je to velice koukatelný akčňák na pomezí čtyř a pěti. Žena neusnula - neklamné znamení, že se přikloním k pěti. 81%

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Dvojka se mi líbila o chloupek víc, než jednička. Překvapili mě, že u filmu pro děti nechají někoho umřít. Animace úžasná. 92%

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Především jsem zklamán. že Mystique hraje někdo jiný. Ano, je tam pořád jenom ve své "mladší" verzi, ale už to není takovej sex symbol, jako v jedničce a dalších. Špatný díl to v žádném případě není, ale nejlepší ze série? To ne! Silná čtyřka. 80%

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Komedie? Kdepak. Romantika jako pra.., nevím, jak to vyjádřit líp. A i když novácké sobotní odpoledne, bylo to dost stravitelný. Dokonce i lehké dojetí s vláhou v očích párkrát vymáčkli. Takže ne skvělá, ale každopádně nadprůměrná romantika s docela nabitým obsazením. 70%

Neviditelní (2014) (seriál)

Po čtyřech dílech si dovolím první hodnocení, na rozdíl od některých "borců" zde, kteří měli hned po prvním dílu jasno s odpadkama. Vzhledem k tomu, že nás to doma baví a těšíme se na další díl, je jasné, že to je dobrý seriál. Otázka, jak bude pokračovat, ale zatím se nebojím hodnotit kladně. 80% Po skončení nijak zvlášť hodnocení neměním, možná procentíčko dolů. 79%

Na hraně zítřka (2014)

Až na ten závěr je to solidní akční Sci-Fi. Z Emily Blunt se asi začíná stávat hvězda, kdo by to řekl, že asistentka z Ďábel nosí Pradu vystoupá postupně do hlavních rolí. Tomík tentokrát docela snesitelnej. 85%

Zátah 2 (2014)

Když jsem řekl, že se vůbec v těch klanech a kdo s kým a proč nevyznám, že je to dost nepřehledné, žena to okomentovala "tak proč se na to díváš?". No přece protože o takovéhle akci se Hollywoodu nikdy ani nesnilo, po takových filmech vypadá každá západní filmová mlátička amatérsky a směšně. Naprosto ultimátní nepochopitelné souboje, tentokrát ještě v úžasně dlouhé stopáži, která ale utekla, jako nic. Jasně, každej normální smrtelník by po jedné takové ráně končil, ale v akčňáku těžko hledat logiku a reálnost, že? 98%