Nevyřízený účet (2013)

Statham i Sly bodují. Celý film jsem měl napětí v žaludku, jakže to bude gradovat a gradovalo to perfektně víc a víc. Akce bylo překvapivě málo, ale hlavně ze začátku byla mňamkózní. Když se ke konci přidaly pistole, kulomety a brokovnice, už to nebylo ono, nicméně díky za takhle povedenou akci. U mě chvalitebný až málem výborný. 80%

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Zbytečnej film. Extrémní gagy byly někdy zábavné, většinou přehnané, přehrávané a trapné. Hlavní hrdina jak po plastice a pak ještě po tahu, navíc příšerně ukecanej. Charlize jsem vůbec nemohl poznat. 35%

Modrá Electra Glide (1973)

Když si po shlédnutí filmu čtu obsah a komentáře, trochu mi dochází o čem že to vlastně mělo být. A to je asi špatně ne? Divný dialogy, divně se chovající lidi, podivnej film. S přimhouřením oka slabší průměr. 45%

Zloba - Královna černé magie (2014)

Souhlasím s tím, že český název je ubohý a popis distributora hodně scestný. Zato film překvapivě výborný a kromě zkratkovitosti a příliš okaté trikovitosti scén už mu nemám co vytknout a zbývá samá chvála. Angelina tuhle roli naprosto vyvýšila na srdcový zážitek. Nerad používám velká slova, ale zloba a závist lidí a čistota pohádkových bytostí snad nebyla ještě takhle skvěle zfilmovaná. Já odcházel od tohoto kousku nadšen, povznesen i vlhko v očích se objevilo. 90%

Kókaku kidótai: Arise – Border 3: Ghost Tears (2014)

Nedokážu posoudit, jestli se tato série lepší, nebo jsem po shlédnutí minulých dílů maličko vplul do děje, ale tentokrát už jsem se docela chytal, co se to vlastně děje, kdo s kým a čím a pro koho. Tentokrát souhlasím se zde aktuálními 64%.

Dovolená za trest (2014)

Zase jedna povedená "Sandlerovka". I když děj působí chvílemi strojeně, v celku se to dá prominout, protože to vyvažují dobré momenty, kterých tam je taky dost. Obával jsem se, zda může Adam ještě něco nového nabídnout. Závěrečné natahování, zklamání, zdánlivý neúspěch, aby mohl nastat Happy End, bylo hodně průhledné a otravné a viděli jsme ho už milionkrát. I přes všechny negativa to ale byl příjemný film a klidně si ho někdy zopáknu. 77%

Hard Boiled (1992)

Jsou tu divný všichni, co pějí oslavné komentáře, nebo já? Nevím, jak v roce 1992, ale po 22 letech to celé působí jako bezduchá slátanina, plná naprosto nenavazujících akčních scén, nekonečných zásobníků a neprůstřelných hrdinů. V tomhle teda s masou nejedu, tři hvězdy jsou jsou z milosti a za některé originální akce. 45%

Fízlové, hajzlové (2013)

Kravina to byla, ne že ne. Ale Marilyn Mason za normálního teenagera a hlavně elektronická hudba, procházející celým filmem byly lehce světlými body v jinak průměrné černé komedii. 57%

Grandhotel Budapešť (2014)

No taškařice to byla, místy i úsměvná, známými jmény nabitá. Ale nefunguje to. Nic to ve mně nezanechalo a pocit po shlédnutí..... nic. Průměr. 56%