Nikdo (2021)

Už dlouho tu nebyl takhle dobře provedenej akční výplach. Udělal mi dobře na duši. 92%

Princezna zakletá v čase (2020)

Pozitiva - nápady s variantami co může princezna udělat jsou neotřelé a místy zábavné. Negativum - zvukař je debil. Neustále jsem musel ztišovat pasáže s efekty a hudbou a zesilovat pasáže, kdy se mluvilo. To nás celý film nevýslovně sr....otravovalo. Suma sumárum, lehký nadprůměr. 70%

Špatné vychování (2019)

Moc hezky zahraný sociopat. Pár takových jsem bohužel potkal. Je těžké je poznat, obvykle jsou oblíbení a dlouho trvá, než člověk pochopí, co jsou zač. A někteří to ani nepoznají a zastávají se jich "až za hrob". 73%

Staříci (2019)

Na tom filmu nebylo nic, co by šlo kritizovat. Realisticky vykreslená cesta dvou staříků, kteří mají problémy, související s jejich věkem, ale i přes to jdou za svým cílem. Krásný film. 90%

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Není možná dokonalá, ale je to jedna z nejpovedenějších pohádek posledních let. Takže mezi slepými i ten jednooký je king. Bavili jsme se, líbilo se. 85%

Bláznivé poslání (1983)

Já pořád nevěděl, odkud si pamatuju "Pípó Pípo, FBI, ve válce i v míru". Konečně to zase vím. Rozhodně není horší, než první díl, spíš o fous lepší. 80%

Bláznivá mise (1982)

Teba bláznivé to opravdu je. A zábavné. Taková klasika akční zábavy. 78%

Joker (2019)

Tak tohle je tu opravdu silně přeceněné. Sice Phoenix zahrál dobře, ale celý film mě míjí a žádné WTF se nekoná. 59%